Skiareál Herlíkovice – Bubákov se nachází 4 km od města Vrchlabí v Krkonoších. Jedná se o resort vyhledávaný rodinami a je vhodný i pro lyžařské výcviky.
5a82b25610881obrazek.png

5a82b27070005obrazek.pngJsou zde propojeny dva areály se sjezdovkami všech stupňů obtížnosti. Denně je pro vás upravována černá závodní trať, několik červených a sedm modrých svahů. Milovníci adrenalinu určitě vyzkouší zdejší snowpark. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří si oblíbili večerní lyžování. Nejmenší „sjezdaři“ mohou své dovednosti trénovat ve dvou dětských parcích s dětským lanem nebo kobercem a nechybí tu ani kolotoč.
Na vrchol vás vyvezou dvě čtyřsedačkové lanovky nebo některý z pěti dalších vleků. Kabinka spojuje jedno z parkovišť, která jsou všechna zdarma, s areálem.
K dopravě lyžaři využívají i skibus. Svezete se s ním zdarma. Své služby nabízí zájemcům lyžařská škola, která poskytuje výuku pro nejmenší i pro dospělé, pro začátečníky i pro ty z vás, kteří se chtějí zdokonalit.
Občerstvení se zázemím najdete na několika místech areálu. V případě zájmu jsou vám k dispozici půjčovny vybavení, servisy a ski shop.
5a82b265e41f0obrazek.png

Pokud si vyberete tento areál, nebudete určitě litovat.
5a82b27f412a9obrazek.png

Informace o středisku:
Otevírací doba: 08:30-16:00
web: www.herlikovice.cz, www.snowhill.cz

Zdroj foto: www.ceskojede.cz

Uložit

Uložit

Reklama