Dnes rozebíráme, zda byste si dokázaly představit žít bez moderních technických vymožeností. Většina z vás, píše, že je na spoustě věcech závislá. A týká se to bohužel i dětí.

Televize Nova včera ve večerních zprávách uveřejnila reportáž o tom, že až polovina českých dětí trpí závislostí na počítačových hrách. Některé u nich prosedí doslova celý den.
Pravda, pryč jsou časy, kdy děti celý den pobíhaly venku. I k jídlu nás musela máma vždy volat. Na druhou stranu, dnes, v době neustálých únosů dětí a volně se pohybujících deviantů, je pochopitelné, že rodiče raději drží své potomky zavřené doma.

  • Máte přehled o tom, kolik času vaše děti tráví na počítači nebo na internetu?
  • Jak moc je máte pod dohledem?
  • Doprovázíte je, nebo zajišťujete jim všude doprovod?

Stále můžete psát na dnešní téma: Život bez civilizace. Soutěžte o hezký kosmetický balíček.

V dnešním tématu si povídáme o životě bez civilizace. Myslíte, že byste se dokázaly obejít bez všeho, co vám každý den usnadňuje život?

  • Jak moc jste závislá na dnešních technických vymoženostech?
  • Bez kterých a na jak dlouho byste se (ne) dokázala obejít?
  • Líbilo by se vám žít bez civilizace nebo v úplně jiném století?

Podělte se o své závislosti a napište mi své příběhy nebo názory k dnešnímu tématu na redakční e-mail redakce@zena-in.cz .
Autorka nejlepšího příspěvku na dnešní téma získá luxusní rtěnku značky L´Oréal, vlasový styling Lybar a bělící pastu na zuby speciálně vyvinutou pro kuřáky a milovníky kávy (viz. obrázek níže).

cena

Reklama