Vestavné multifunkční trouby MORA nové generace mají elektronický programovací modul s přednastavenými programy, který umožňuje uložit až 8 vlastních receptů. K dispozici je 11 nebo 15 funkcí pro dokonalou přípravu jídla, mezi něž patří například rychloohřev trouby, ECO pečení, ohřívání již hotového jídla, gril s výkonem až 2 700 W, předehřev talířů aj.

MoraVnitřní zaoblený tvar trouby vychází z tvaru kamenné pece, který umožňuje optimálně rovnoměrné pečení. Během pečení zůstávají dvířka trouby stále chladná díky ochlazovacímu systému a třem vrstvám skla. Pokrmy je možné péct až na 3 úrovních zároveň, trouba je vhodná i pro grilování větších kusů. Dvojité osvětlení zajišťuje lepší kontrolu během pečení.

Trouby disponují objemem až 65 l a vejdou se do nich i extra hluboké a rozměrné pekáče. Některé modely trub MORA jsou vybaveny systémem šetrného a tichého zavírání dvířek Komfort.  S programem EcoClean je čištění vnitřku trouby velmi snadné, vnitřní skleněná dvířka je možné lehce demontovat a umýt. Energetická třída vestavných trub je A nebo A+.

www.mora.cz

Reklama