Značka Reebok dlouhodobě podporuje umělce, kteří posouvají své tvůrčí hranice a nesvazují se pravidly. V kampani Always Classic sezvala průkopníky nových stylů, kteří mají odvahu postavit se zažitým konvencím.
 
„Tato spolupráce je milníkem v mé kariéře. Jako režisérka jsem si užívala natáčení kampaně v Hollywoodu. Jako streetartistku mě hrozně potěšilo, že jsem mohla vytvořit pro Reebok graffiti (video najdete zde). Je skvělé, že takhle podpořili subkulturní umění,“ vypráví 31letá streetartistka, po jejímž boku budou v kampani stát například supermodelka Gigi Hadid, hiphopové duo Rae Sremmurd či zpěvačka Ariana Grande.
5a9fce7e3bedcobrazek.jpg
 
Sany je spolu s Felipem Pantonem tváří sneakers Montana Cans Club C. Pantoneho si značka Reebok vybrala pro jeho tvorbu v kinetickém a graffiti umění, českou streetartistku Sany zase oceňuje jako výraznou ženskou osobnost na jinak spíše mužské graffiti scéně a jednu z mála aktivních graffiti writerek v Česku.
 
Sany má za sebou celou řadu úspěchů. Produkovala několik graffiti a street art festivalů. Je producentkou a spolurežisérkou světově úspěšného dokumentu Girl Power, který zachycuje emancipaci žen v graffiti. Zajímavostí je, že se věnuje také organizací street art workshopů pro seniory a děti s hendikepem.
5a9fce8cccba6obrazek.jpg
 
Nyní může ke svým úspěchům přiradit i spolupráci se značkou Reebok, která z ní udělala tvář nových sneakers Montana Cans Club C z edice Montana Cans. Ta vznikla ve spolupráci s německou značkou Montana Cans vyrábějící barevné spreje. Kromě zmíněných Club C zahrnuje ještě modely Classic Leather a Workout Plus. Každá barevná varianta je přitom inspirovaná barvami Montana Cans sprejů, a to i se zajímavými detaily, k nimž patří třeba číslo barvy vyobrazené na stélce.
 
Model Club C patří k nejslavnějším modelům značky Reebok. Zrodil se v roce 1985 a byl určen pro tenisové kurty, nakonec ale změnil pravidla hry v ulicích. Už přes 30 let totiž prostupuje napříč generacemi i módními styly.
5a9fce96dee46obrazek.jpg
 
Přijďte na battle ilustrátorů!

V Česku bude představení Reebok Montana Cans spojeno s art contestem ve Footshopu. 8. března v 18:30 se v VNITROBLOCKU sejdou čtyři talentovaní ilustrátoři, kteří budou malovat na velkoformátová plátna. O vítězi tohoto souboje budou rozhodovat návštěvníci. Jejich tvorbu doprovodí DJ Mike Trafik a DJ Forrest Pine.
blobid0.png
 
Reebok Montana Cans Club C jsou k dostání na eshopu reebok.cz a ve Footshopu za 2 699 Kč
 
www.reebok.cz
Facebook.com/ReebokCzechRepublic
Instagram.com/REEBOK_CZ