Zámek jako z pohádky, milionová hostina, svatební kolona dvacítky luxusních Audi, všudypřítomný vrtulník, téměř půl stovky bodyguardů a ohňostroj.


Na druhou stranu vyhládlí svatebčané, rambajz, že nebylo slyšet slov, a v neposlední řadě – naštvaní turisté, kteří marně vyrazili za zámeckými pamětihodnostmi.

Tak zhruba vypadala svatba Leoše Mareše. A vysolil za ni přes 3,5 milionu!


Foto - archiv novomanželůO víkendu v sobotu odpoledne se v přepychových prostorách zámku Jemniště odehrála dlouho očekávaná svatba moderátora rádia Evropa 2 a novácké hitparády ESO Leoše Mareše  (32) s jeho dlouholetou partnerkou Monikou Poslušnou (33).


Své „ano“ stvrdili svými podpisy před oddávajícím benešovským starostou Petrem Koubou v zámecké kapli sv. Josefa. Jako svědci jim přitom asistovali David Holoubek – nejlepší Marešův kamarád a spolužák ze studií – a Moniččina sestra.


Leoš s Monikou tak vytřeli zrak všem škarohlídům, kteří spekulovali, že po nedávném Marešově extempore s prostitutkou dojde partnerce trpělivost, a přestože má s Marešem dvouapůlletého syna Jakuba, vystrčí mu kufry za dveře. Ale všechno je jinak! Mareš „poslušně“ přilezl ke křížku a...

Reklama