Česká spořitelna se stala generálním partnerem filmu Rafťáci, který přichází do kin 9. března, a tak podpořila rozvoj současné české kinematografie.

 

V rodinné komedii se v hlavních rolích opět představí Jirka Mádl a Vojta Kotek, v rolích rodičů vynikající Milan Šteindler a Veronika Freimannová. Děj se odehrává v prostředí letního rafťáckého tábora, kde kluci prožívají svá letní teenagerovská prázdninová dobrodružství.

Celovečerní film Rafťáci je plný smíchu, napětí a trapasů z nečekaných situací, své si v něm najdou všechny věkové skupiny.

 

Se snímkem, který je volným pokračováním úspěšných Snowboarďáků, je spojena také  nová „rafťácká“ image bankovních produktů Xtra konto a Program Student+ od České spořitelny, určených dětem a studentům, protože právě tyto produkty jim umožní žít naplno a využít všechny možnosti, které se před nimi otevírají. Například od března je vydána speciální limitovaná edice bankomatových karet 10 (avokádo)k Xtra kontu s „rafťáckým“ designem.

 

Raftuj – surfuj – chatuj a hraj

 

Současně s premiérou filmu budou spuštěny zábavné webové stránky

www.raftacics.cz , unikátní svou formou hry a otevřeného chatu, s možností výher. Stránky jsou připraveny ve stylu filmu a budou postupně celoročně doplňovány.

Klikněte na uvedený link a pojďte si popovídat!

 

Česká spořitelna společně s uvedením Rafťáků připravila akční nabídku, která bude spojena se zřízením účtů pro mladistvé. O tom na Ženě-in ale až příště…

Reklama