„Čtyřikrát jsem utekla hrobníkovi z lopaty a nevím, jestli se to tentokrát povede,“ okomentovala situaci před vyhlášením výsledků Rozhodnutí v neděli 13. listopadu Eva, která byla již popáté nominována na odchod z domu Velkého bratra.

 

Její soupeřkou se stala Sylva, která naopak odejít chtěla. Její přání se vyplnilo, jelikož hlasování diváků bylo jednoznačné: Sylva získala 10 % a Eva celých 90 % z celkově poslaných hlasů.

 

Moderátorka zaskočila Filipa s Milanem

 

Sylva se stala první soutěžící, která se v Big Brother rozloučila se všemi s úsměvem a co nejrychleji běžela ke dveřím, které ji pustily ven. Důvod její radosti byl jediný: Karel. Soutěžící, který vypadl před dvěma týdny a během soutěže se do sebe se Sylvou zamilovali.

 

Moderátor Leoš Mareš se snažil Sylvě namluvit, že Karel odjel na dovolenou, a proto ji ve studiu nečeká. Nic však nedokázalo Sylvě zkazit náladu. Když po chvíli Karel přišel s velkou kyticí, loučila se Sylva se všemi obyvateli domu dokonale šťastná.

 

Na všechny soutěžící, kteří zůstali, čekalo v neděli ještě překvapení. Nová soutěžící Renata, ze které se nakonec vyklubala rosnička rádia Evropa 2 Renata „Kajdžas“. Po příchodu do domu se na ni především Milan s Filipem dívali trochu s rozpaky. Jedno je jasné, v domě je další konkurentka a možnost výhry se tak znovu vzdaluje.

 

Jákl považuje Moniku za průkopnici mnohomužství

 

U VyVolených nebyla sobota 12. listopadu ve znamení tradičního Duelu, ale odhalení extrémních úkolů, které museli během týdne jednotliví soutěžící zvládnout. Každý se snažil překonat sám sebe a svůj strach. Odměnou byl dárek pro jejich nejbližší. Televize Prima vybrala každému patrona, který měl pomoci daný úkol zvládnout.

 

Jako první měla Monika za úkol z výšky osmi metrů skočit do krabic. Její patron kaskadér Petr Jákl ji označil jako průkopnici mnohomužství a všem VyVoleným věnoval dárek v podobě kurzu kaskadérství a základů sebeobrany. Monika za splnění úkolu získala zájezd do Egypta pro svoji maminku.

 

„Ne, hoši, to nejde,“ křičel Emil ze všech sil, když měl v tandemu skočit z letadla padákem. Musel překonat strach z výšek a zdálo se, že 4000 metrů na něj bude přece jenom silné kafe. Jeho patronka zpěvačka Iveta Bartošová však skok zvládla před ním, a proto se Emil nemohl nechat zahanbit.

   

Katka a Emil se rozplakali v přímém přenosu

 

„Já bych z toho dostal měsíčky,“ okomentoval Emilův úkol Vladko a sám se musel projít v cirkusu po laně. Jeho patronkou byla trojskokanka Šárka Kašpárková. K vydání se „na procházku“ do výšek motivovalo Vladka jediné, a to zájezd do Londýna pro něho a jeho přítele Roberta.

 

Katka spolu se zpěvákem Tomášem Savkou pohladili pavouka a Michal se pustil v kajaku na divokou vodu v pražské Tróji za povzbuzování moderátora Aleše Hámy. Jindra byl poslední, kdo v sobotním vysílání odhalil, v čem spočíval jeho úkol. Spolu se zpěvačkou Marcelou Březinovou se musel projít po žhavém uhlí. „Mám na každé noze jenom jeden puchýřek,“ shrnul akci Jindra. Za splněný úkol získal adrenalinový zájezd pro maminku, která mu vzkázala, že ho dříve jak o Vánocích doma vidět nechtějí.


//zena-in.cz/rychlovka.asp?id=59&pw=akpbl  


Překonat svůj strach nejspíš není vůbec jednoduché, ale všichni Vyvolení úkol zvládli. Zdálo se, že pro ně v sobotu bylo nejtěžší zvládnout emoce, když viděli své nejbližší a mohli jim něco vzkázat. Vladko měl v očích slzy, když posílal vzkaz Robertovi. Katka se rozplakala, když mluvila ke své mamince a Emil ve chvíli, kdy uviděl svoji přítelkyni Radku.  

 

A co se děje u VyVolených, když se nepouštějí do bláznivých úkolů? Monika svádí Michala, který je z jejího chování poněkud otrávený. Emil neustále bojuje se špatnou náladou a má pocit, že mu všichni vyčítají jeho neznalost cizích slov. Stále častěji se také hádá s Vladkem.

 

Uvidíme, co se tento týden stane v českých reality show. Komu v úterý dají nejvíce palců VyVolení a jak přijmou v domě Velkého bratra novou soutěžící Renatu.  

 

 

Reklama