Je úspěšnou blogerkou, moderátorkou a od začátku dubna i druhou nejkrásnější dívkou v Česku. S Natálií Kotkovou (22) jsem si povídala nejen o tom, jak přitahuje nehody, kolik už jí přišlo nabídek na seznámení či proč chodí na nákupy v teplácích.

Už sis zvykla, že jsi Českou Miss World?
Stále ještě si to neuvědomuji naplno. Jak jsem pořád v jednom kole, ani mi pomalu nedochází, že jsem jednou z vítězek. Kalendář mám kompletně zaplněný, což je super! Rozhovory, focení, přehlídky a do toho ještě spousta vlastních aktivit, to všechno mě baví.

Takže ti zbývá čas na vlastní aktivity?
Musí, i když právě teď to moc nestíhám, jelikož většinu času věnuji „missím“ aktivitám. Stále se věnuji moderování pro Fashion TV i svému blogu The Nattiness, na který dělám videa i články. A k tomu všemu ještě pracuji na bakalářce, kterou odevzdávám už na konci dubna. Tak uvidíme, jak ji teď po večerech stihnu dopsat. Ono se to dá, jen se teď zkrátka sešlo hodně aktivit naráz. Já jsem na spoustu práce ale zvyklá, mě to baví.

nat1

Zdroj foto: Česká Miss, Lukáš Dvořák

Škola tedy zůstává tvou prioritou?
Školu určitě přerušit nechci, maximálně si ji prodloužím do července, nebo do října. Beru to totiž tak, že ji mohu dokončit kdykoli, ale Českou Miss World jsem jen na rok.

Už tě poznávají lidé na ulici?
Já ani nevím. Někteří lidé skutečně zvláštně koukají, ale těžko říct, jestli to je tím, že mě poznali, nebo mám něco zrovna na obličeji. Občas si ale říkám, jestli bych už neměla trochu změnit styl oblékání. Naposledy mě totiž poznala a gratulovala mi prodavačka v potravinách, kam jsem si zaběhla na nákup, jen tak v teplácích. Ale co, zkrátka nejsem prototyp vždy za každou cenu „vyfintěné“ miss, jak by někteří lidé možná očekávali. Zůstávám dál pohodářkou, které je dobře ve street stylu. To ale neznamená, že nemám ráda i luxus. Právě proto dělám Fashion TV. Jen ty styly ráda střídám.

Myslíš, že je to právě to, čím jsi zaujala diváky, kteří pro tebe hlasovali?
Možná ano, třeba to bylo právě tou pohodou, která ze mě vyzařuje. Asi ze mě nešel takový ten, když to přeženu, strach. I když jsem soutěž brala vážně, nezměnila jsem se kvůli tomu a zůstala stejnou Naty. A u lidí mi to podle všeho „prošlo“.

nat3

Zdroj foto: Facebook Natálie Kotková/The Nattiness

Takže jsi na finálovém večeru nebyla ani trochu nervózní?
Na pódiu mě to strašně baví, necítím se tam nesvá. Navíc jsme neměly ani samostatné rozhovory s moderátory. Takže jediné, čeho bych se mohla obávat, byly dlouhé a hodně vrstvené šaty od Blanky Matragi. Ona ale byla úžasná. Róbu mi ještě po hlavní generálce zašpendlila, takže to bylo skvělé.

Až na tu korunku, viď? Co se ti honilo hlavou, když ti spadla?
Jo jo… Já si v tu chvíli jen říkala, ať se tvářím nějak normálně. Ono se to semlelo rychle. Iva Kubelková mi korunku nasadila hezky, ale pak přišly další gratulace. A kdo by si taky nechal ujít pusu od Jakuba Prachaře, že? No a nejednou mi začalo všechno padat. Měla jsem plné ruce cen a korunku už nedokázala zachytit. Naštěstí se ale zlomila v dobré části, té, co sedí na hlavě, takže to nebyla až taková katastrofa. Ale měla jsem v tu chvíli smrt v očích a najednou nevěděla, jak reagovat. Ale tak snad jsem to ustála.

Jsi typ, který takové nehody přitahuje?
Když nad tím tak přemýšlím, asi ano. Mám na to celkem talent. Jsem to vždycky já, kdo se zapovídá a třeba narazí do lampy… Ale nejsou to naštěstí takové trapasy, kvůli kterým bych se už nemohla ukázat na veřejnosti.

nat2

Natálie Kotková (první zprava) po korunovaci. Zdroj foto: Česká Miss, Lukáš Navara

V některých rozhovorech jsi prozradila, že jsi bez přítele. Kolik už ti to přineslo nabídek?
Ono to není o tom, že by mi doteď žádné nabídky nechodily a nikdo se o mě nezajímal. Jen to prostě zatím nevyústilo v nějaký velký vztah. Rozhodně ho ale nechci za každou cenu. Až to přijde, tak to přijde. Musím ale přiznat, že po České Miss mi začalo chodit mnohem více nabídek. Bohužel jsou občas i toho typu, že „Čau, viděl jsem nějaké video, kde říkáš, že sháníš kluka. Jsem si říkal, že jsi docela ucházející. Tak mi napiš svoje jméno, věk a já uvidím, jestli mi za to stojíš.“ No a pak mi taky chodí hodně zpráv, že se někomu líbím, ale že stejně ví, že mu asi neodpovím, protože je to normální kluk… Je to milé, ale jak to říct... Jde o to, že já bohužel nemám čas každému odepisovat. A také si myslí, že když chce někdo někoho opravdu zaujmout, zpráva „Ahoj, jak se máš?“ k tomu zkrátka nestačí.

Věříš v lásku na první pohled?
V tomhle jsem asi stará škola, ale já věřím na velkou lásku na první pohled. Možná proto nikoho nemám, možná mám moc růžové brýle. Ale ten kluk v sobě musí něco mít, zaujmout mě. Rozhodně to není o vzhledu. Musí tam být chemie.

Celkově ti asi teď chodí hodně zpráv…
Určitě ano a jsem za to moc ráda. Líbí se mi, že mě na Instagramu začali sledovat další lidi a vše nezaujatě komentují a hodnotí. Naštěstí mám minimum těch, kteří jen vkládají nenávistné komentáře a kritiku. Musím zaklepat, že ošklivých komentářů jsem moc nečetla. Možná je to i tím, že si mě zvolili sami diváci. Ale dost o nenávistných komentářích, nechci jim dávat prostor v médiích. Jsou to pro mě lidé, o kterých nemá cenu mluvit. Nechápu, že má někdo potřebu za každou cenu napsat něco ošklivého, co třeba není ani trochu objektivní.

nat4

Zdroj foto: Česká Miss, Lukáš Dvořák

Čeho se chceš po dobu svého kralování vyvarovat?
Asi pozlátka. Mám pocit, že řada lidí stále vidí Missky, když to tedy přeženu, jako blondýny s drahými kabelkami, které žijí se sportovci a chodí na rauty nebo se fotí v drahém, ale půjčeném oblečení. To mě moc mrzí, protože přesně takové Miss být nemají. A ani nejsou! Jsou to holky, které si ten titul zaslouží a využijí ho, jak se patří. Doufám, že já lidem dokážu, že takhle to nefunguje. Umím si užít nejen světa luxusu, ale také sbalit batoh a jet pod stan. I takové holky se totiž mohou stát Českou Miss.

Čtěte také:

Reklama