A je to tu zase. Od soboty máme další Českou miss. Tou nejnovější se v Hudebním divadle Karlín stala devatenáctiletá Gabriela Franková. Po roce, kdy nám vládla krátkovlasá bruneta, tu tedy máme znovu blonďatou dlouhovlásku.

Přiznám se, že podobné soutěže už dlouho nesleduju. Je to každý rok stejné (docela nudné), všechny dívky jsou si nějak podobné (vysoké, hubené, usměvavé - liší se jen barvou vlasů) a málokdy se tam stane něco zajímavého (a když už, tak je to mimo záběry televizní kamery). A to nepíšu proto, že bych dívkám něco záviděla, naopak, obdivuju je, že se chtějí takto veřejně prezentovat před celou republikou.

miss

Nová česká miss Gabriela Franková

Na letošní miss mě ale přece jen něco zajímalo. Vloni totiž vyhrála netradiční dívka - Gabriela Kratochvílová, která měla jako jediná krátké vlasy. Pak se ještě dlouho všude mluvilo o tom, že na vlasech nezáleží, že zbořila mýty, že je to nová tradice...

A ejhle - letos byly všechny finalistky dlouhovlasé. Stejně to žádná neriskla a neostříhala se!

Letošní vítězka je pěkná holka. A musím říct, že z televize je Gabriela Franková sympatická. Řekla, že už si nepřeje nic, že se jí všechno poštěstilo. To mi připadalo upřímné a skromné. Tak ať ji to vítězství nepřeválcuje!

Dívaly jste se na Českou miss? A co si o tom myslíte? Líbí se vám vítězka? Napište!

Foto: isifa.com

Reklama