Tmavovláska Eliška Bučková (18), která letos zvítězila v soutěži Česká Miss, se právě vrátila z Londýna. Nechala se tam fotografovat, ale především nakupovala.

„Fotili mě jako vítězku soutěže krásy, ale především jsem si velmi pečlivě vybírala svůj nový šatník. V polovině června poletím totiž do Vietnamu na soutěž Miss Universe, která bude mít patnáctého července finále. V Londýně jsem si vybírala nejrůznější hadérky. Tak třeba čtyři letní šaty se sukněmi nad kolena, kalhoty, trička, ale také kostýmky, košile, tedy i klasické oblečení, protože na Miss Universe nemohu chodit například ve třpytivých barvách. A právě ty já miluji. Mám ráda kalhoty s top tričky, ale doplněné výrazným šperkem. Proto jsem si tam koupila také dlouhé křišťálové náušnice, které mi visí až na ramena. Jsou lehké, protože je to luxusní bižuterie, dobře se nosí a ke kalhotám a tričku vypadají přímo skvěle,“ svěřila se.

Krásná Moravanka přiznává, že se módními trendy příliš neřídí: „Letos jsou v módě pastelové barvy - u bot, kabelek, ale i v líčení. Pro mě osobně to není až tak super, protože mám tři oblíbené barvy - černou, hnědou, zlatou, které střídám. Oblékám se spíše podle sebe než podle módních trendů. Ráda nosím trička s odhaleným ramenem, která podtrhují ženskost. A k nim něco třpytivého...“ 

Neprahne po obdivu mužů...

Eliška Bučková má plno ctitelů, ale prý jim zatím nevěnuje vůbec pozornost: „Především mám ráda rodiče, za kterými jezdím na Moravu. A pokud jde o muže - mám svého přítele a jsme spolu stále strašně rádi. On studuje medicínu, já zase dálkově kosmetiku. Teď po příjezdu z Londýna se zrovna chystám na zkoušku z kosmetiky,“  prozradila Bučková.

Reklama