V Českých Budějovicích se konal osmý ročník Benefiční přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové dětem, tradiční charitativní akce na podporu dětí v dětských domovech se uskutečnila za přítomnosti České Miss Gabriely Kratochvílové...

Česká Miss Gabriela Kratochvílová se předvedla v kolekci návrhářky Petry Balvínové a dalších. Vy se na přehlídku můžete podívat alespoň zprostředkovaně v naší galerii...

FOTOGALERIE: 25 snímků

Gábina v zákulisí prozradila, že má ráda hořkou čokoládu: „Opravdu jí nyní sním tuny, je to prostředek na uklidnění na nervy, doporučuji to všem,“ tvrdí Gabriela Kratochvílová, kterou čekají státnice a má z nich panickou hrůzu: „Opravdu nevím, co si počnu, nemám čas se učit, protože mám dost práce a přehlídek,“ prozradila první krátkovlasá Česká Miss v historii soutěže.

Druhá Česká vicemiss Monika Leová se v zákulisí bála, aby ji někdo neokukoval při převlékání: „Já jsem moc stydlivá,“ tvrdí Leová.

Na molu se objevili Muž roku Robert Anderle či frontman skupiny Charlie Straight Albert Černý. Po dlouhé době se na molu ukázala Gábina Dvořáková, která během přehlídky napsala nejvíce sms svému novému přítelovi Vašku Noidovi: „Jsme spolu, ale je to čerstvé, nechci nic zakřiknout,“ dodává Dvořáková, která byla jednou z hlavních hvězd přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové a zářila štěstím.

Art4Promotion předvedlo divákům velkolepou laserovou a multimediální show plnou efektů s moderátory Petrem Vágnerem a Ivou Pazderkovou, která se několikrát objevila na molu jako modelka a předvedla své tetování na zádech. „Dnes nebudu za blbou blondýnu,“ tvrdila Pazderková, ale moc se jí to nedařilo.

Idol mnoha žen Petr Vágner prozradil, jak uspat tchyni pomocí dcerky, která by si s babičkou hrála na Šípkovou Růženku a chtěla by jí dát trnové listí z růží do postele. :)

Celková částka je 389.785 Kč, převzala ji ředitelka Nadace Terezy Maxové Terezie Sverdlinová, ta poděkovala všem přítomným, pořádající agentuře Art4Promotion i účinkujícím za podporu.

Reklama