Česká Miss Gabriela Franková je pracovně velmi vytížená a mně se podařilo zastihnout ji na jednom natáčení se značkou Signal, kdy se snažila lidem v ulicích vykouzlit úsměv na rtech. Musím uznat, že se jí to opravdu dařilo, ještě aby ne, na tak milou a krásnou slečnu se každý rád usměje.

foto1

Musím se přiznat, že letošní ročník České Miss jsem nesledovala, a když jsem se dozvěděla o akci, kde Gabriela bude hlavní hvězdou, neváhala jsem a vyrazila se na ní podívat. Velmi mě zajímalo, jaká naše nová královna krásy asi bude. Zpočátku jsem sice nevěděla, která z davu slečen je právě Gabriela, protože je to normální holka, a to se mi na ní vážně hrozně líbí. Na nic si nehraje, je přirozená a svá. Když jsem ji požádala o rozhovor, ihned s úsměvem kývla a já ji začala zpovídat.

foto 2

Nedávný průzkum společnosti Dove ukázal, že ženy trpí nedostatkem sebevědomí, jak je to u nové Miss?
Já se jim vůbec nedivím. :-) Já se taky nerada označuju za sebevědomou, jak si mnoho lidí může myslet, že Česká Miss musí být sebevědomá, tak tomu opravdu není. Když se mě někdo zeptá, jaké to je být Českou Miss, říkám: pořád stejný. Já si to prostě neuvědomuju, nechci si to ani uvědomovat, samozřejmě to je sympatické, když můžu chodit na různé akce, ale já chci být stále sama sebou, tak jako jsem byla před soutěží.

Jak je tedy možné, že se dívka, která nemá vysoké sebevědomí, objeví v soutěži krásy?
Přihlásila mě mamka, já bych se asi nikdy sama nepřihlásila.

Byla jste na vážkách, jestli do toho jít?
Byla jsem hodně na vážkách, v podstatě rodiče a kamarádi mě do toho natlačili. Již nějakou dobu mě přemlouvali, ať do toho jdu, a mamka dva dny před castingem za mě vyplnila přihlášku a řekla: Prostě půjdeš! Já jí začala oponovat, že nechci, ale máma mi řekla, že si to alespoň vyzkouším a uvidím. No a tak jsem šla si to vyzkoušet, a ono to takhle dopadlo. :-)

Proč si myslíte, že právě vy jste vyhrála? Čím jste okouzlila porotu?
Oni především volili diváci, pomocí SMS zpráv. Plno lidí mi psalo, že pro mě hlasovali z důvodu toho, že jsem jim byla sympatická, ale především přirozená a svá. Také mě chválili za medailonek ze soustředění na Mauriciu, že prý byl vtipný a moc se jim líbil.


 

foto 3

Gábi, co vy a zrcadlo? Přítel, nebo pravý opak?
Nepřítel! Hlavně po ránu, a když jdu spát.

Patříte mezi ty, které se před zrcadlem různě nakrucují a chytají se za přebytečná kila na břiše, bocích, atd.?Ihned jsem si vzpomněla na sebe, já tohle totiž dělám snad každý večer. :-)
To ne… On na to ani není ani čas. Já přijdu večer domů unavená a ráno zase honem někam mažu. Ale je fakt, že dříve, když jsem se třeba nevešla do kalhot, tak jsem se podívala před zrcadlem a říkala si, že se sebou musím začít něco dělat.

Trénujete před zrcadlem nějaké pohledy pro fotografy, nebo třeba nacvičujete úsměvy?
Ne, to ne, to už naučený mám. :) Každý se mi směje, že když na mě namíří foťák, tak já hned vykouzlím svůj klasický úsměv. Často mi ale říkají, jestli se můžu usmát trochu jinak a dát tam jiný výraz, protože já se furt tvářím stejně. Jenže ono je to těžký, člověk, když je nějak naučený, tak už ani neví, jak jinak by se měl tvářit.

Často vídám ženy, které když spatří zrcadlo, ihned se k němu nenápadně přibližují, aby se překontrolovaly, patříte mezi ně i vy?
Ano! :-)To rozhodně patřím. Třeba když jsme na nějaké akci, tak vyhledám nejbližší zrcadlo, zkontroluju make-up a jdu zase dál. :-)

foto 4

Co byste vzkázala ženám, které si nevěří?
Ať si určitě věří, protože já jsem si taky nevěřila v České Miss, a ono to dopadlo. Takže není důvod, proč si nevěřit. Spíš nepřekročit tu hranici zdravého sebevědomí. Hlavně sebevědomá žena působí i jinak na své okolí, mnohem pozitivněji, a přidá jí to určitě i na kráse.


Sice jsem už chtěla rozhovor ukončit, ale když jsem se rozhlídla a viděla kolem roj mladých chlapců, nedalo mi to se nezeptat, jak to má Gabriela s muži.

Co vy a chlapi? Máte někoho?
Mám přítele, jsme spolu už něco málo přes rok. Bydlíme v Olomouci, ale tím, že jsem teď hodně v Praze, tak se vidíme méně, ale snaží se za mnou co nejčastěji dojíždět.

Gabriela se rozhlédla, pousmála se a dodala: „Já si jinak ostatních chlapů nevšímám.“

Co říkal na to, že jste vyhrála Českou Miss?
On vtipně konstatoval, proč zrovna on musí mít takovou smůlu, že jeho přítelkyně vyhraje korunku krásy. :-) Ale ne, samozřejmě mě velmi podporoval, byl nadšený a hlavně byl na mě pyšný.

foto 5

Nejde se nezeptat, žárlí na vás přítel?
Lepší se, býval žárlivý, ale on by se z toho jinak musel zbláznit. Je to taková ta zdravá žárlivost, nedělá žádný scény atd.

Určitě vám teď píše hrozně moc chlapů s žádostí o rande, ukazujete je příteli, diskutujete o tom?
Přiznám se, že já o těch zprávách ani nevím. Samozřejmě mi píší fanoušci, kteří mi třeba gratulují a že by mě rádi poznali osobně, ale já na to už moc nereaguju.

Hledáte na příteli nějaké chyby? Je na něm něco, co vám opravdu hodně vadí?
Gabriela se na pár vteřin odmlčela a zamyslela…
Jo, že kouří. To mi vadí, ale on se snaží to eliminovat a přede mnou má zákaz kouření. Takže třeba když jsme někde v hospodě, nebo restauraci, tak jde ven si zakouřit a zase se rychle vrátí zpátky.

Věříte na pravou lásku s tím pravým? Myslíte si, že nynější přítel je ten do konce života?
Věřím, protože to vidím u svých rodičů. Jestli to je přítel, to nevím. V dnešní době je to hodně těžké, ale já věřím a doufám, že ano.

Vzpomněla byste si na nějaké své rande, kdy se stal nějaký ten trapas?
Já těch rande moc nezažila, takže si ani nevzpomínám. :-)

Čtěte také:

foto 6

Reklama