Finále České Miss 2016 vypukne už za necelý měsíc, a tak už je v plném proudu i mediální kampaň s podtitulem Česká Miss je jen jedna. Kdo je letošní tváří soutěže krásy a na co se můžeme při galavečeru 2. dubna 2016 v Obecním domě v Praze těšit?

Finálovým večerem, kde se zvolí nová Česká Miss 2016, Česká Miss World a Česká Miss Earth, budou provázet hned dva moderátoři - Leoš Mareš a Libor Bouček. Ti jsou zároveň tvářemi kampaně.

moderatori

Vizuální stránku kampaně má na svědomí fotograf David Váňa. Fialová barva na pozadí vizuálu není náhodná. Má evokovat exotické Thajsko, kde Česká Miss byla na čtrnáctidenním soustředění. Finálový galavečer večer bude také laděn do této barvy.

Dvanáctý ročník soutěže Česká Miss 2016 se uskuteční ve Smetanově síni Obecního domu v Praze. Bohatý kulturní program je plný zvučných jmen jak na poli hudebním, vystoupí kapely, jako jsou No Name nebo Slza, tak módním. Dívky obléknou mimo jiné šaty světoznámé návrhářky Blanky Matragi.

Během slavnostního večera nebudou vyhrávat pouze finalistky, ale také diváci. Již brzy se spustí hlasování, které rozhodne o vítězkách titulů Česká Miss World a Česká Miss Earth. Výherci z řad veřejnosti mohou vyhrát exotický zájezd do Thajska nebo diamantový šperk. Přímý přenos vysílá televize Prima.

missky

O vlasový styling obou moderátorů se postarali kadeřníci ze salonu Franck Provost a make-up zajistili vizážisté značky AVON.

Reklama