Plavková sezona se rychle blíží. Určitě vás bude zajímat, s jakými novinkami přišla italská značka Calzedonia.  A možná i to, že jednou z hlavních hvězd velkolepé show byla i česká modelka Ester Sátorová, přítelkyně tenisty Tomáše Berdycha.

Pokud se zajímáte o nové trendy, bude pro vás velkou inspirací i plavková móda známé značky Calzedonia. Prezentace nadcházející kolekce pro vybrané osobnosti a média z celého světa se konala v italském městě lásky - ve Veroně.

Hvězdami večera byly dvě krásky, modelka Sara Sampaio a česká modelka Ester Sátorová. Ta si svou premiéru a úspěch užívala i díky svému příteli, který ji přijel do Verony podpořit. Tentokrát se slavný tenista ocitl v roli diváka a musel být na svou krásnou přítelkyni náležitě pyšný. Nezapomněli ani na procházku městem a fotku pod slavným Juliiným balkonem. (Pověst slibuje, že si milenci zůstanou věrni až za hrob, tak uvidíme.)

Více ze soukromí Ester neprozradila, ale podělila se o bezprostřední zážitky z přehlídky:

„Jsem velmi ráda, že jsem se mohla zúčastnit přehlídky tak světoznámé značky, jako je Calzedonia, která probíhala ve Veroně. Módní přehlídka byla do posledního detailu promyšlena, a proto si myslím, že si ji náramně užili jak hosté, tak modelky. Plavky zářily teplými barvami - oranžové, růžové, červené a žluté s detaily různých barevných flitrů. Krásný make.up a vlnité vlasy jen podtrhly krásu těchto modelů. Byl to nezapomenutelný zážitek!“

Foto: Calzedonia

Reklama