profimedia-0367299111.jpgFoto: Profimedia

Divadlo Studio DVA
Studio Dva vysílá svůj mimořádný program na facebookovém profilu od pondělí do pátku. Dnes 17. 3. od 19:00 se můžete těšit na talkshow s Patrikem Hartlem. Ve středu 18. března od 19:00 bude speciální vydání – oneman show VYSAVAČ s Bobem Kleplem. Ve čtvrtek 19. 3. se bude od 19:00 vysílat koncert Moniky Absolonové za doprovodu pianisty Ondřeje Hájka. A v pátek 20. 3. od 19:00 je naplánovaná talkshow se Zlatou Adamovskou a Petrem Štěpánkem.

Cirk La Putyka
Ve spolupráci s Jatka78 založil Cirk La Putyka nový online projekt Cirk La Putyka (A)live! Ve středu 18. března potěší diváky na Facebooku záznam z představení Up End Down Symphony s hudebním doprovodem 45členné Filmové filharmonie, který byl původně určen k produkci do kin. Slíbené jsou i další přenosy.

Divadlo Vosto5
Na 28. března chystá Divadlo Vosto5 streamovanou verzi představení Společenstva vlastníků. Ta poběží na Mall.tv a o podrobnostech bude divadlo ještě informovat.

Divadlo Viola

Na vybraná představení ze svého repertoáru, která mohou sledovat prostřednictvím internetu na mall.tv, zvou diváky i herci Divadla Viola. Ve čtvrtek 19. března od 20:00 je na programu živý přenos představení Kylián: Narozen v cizině s povídkami proslulého tanečníka a choreografa Jiřího Kyliána v osobité interpretaci Jiřího Lábuse. V úterý 23. března od 20:00 následuje komediální aktovka A. P. Čechova Když teče do bot s Taťjanou Medveckou, Lilianou Malkina, Jaromírem Medunou a Lukášem Jurkem.

Informace i dalších chystaných přenosech se můžete dozvědět na stránce www.mall.tv.

Reklama