• Sledování lechtivých videí ovšem není jedinou s erotikou spojenou aktivitou, kterou Češi v práci provozují. Ve své pracovní době též často zabrouzdají na e-shopy s erotickými pomůckami, kde následně i nakoupí. „Z dat týkajících se návštěvnosti našeho e-shopu vidíme, že uživatelská aktivita výrazně vzrůstá od 12. do 16. hodiny. Dny s nejvyšší návštěvností jsou pak úterý a středa, tedy polovina pracovního týdne. V pátek, sobotu a neděli je naopak návštěvnost oproti zbytku týdne mnohem nižší,“ popisuje Adam Durčák ze sexshopu Ruzovyslon.cz.
  • Rozšířenost sledování pornografie v pracovní době potvrzují i statistiky české internetové televize Lepší.TV. „Naše televize nabízí svým uživatelům z celkového počtu 76 stanic i tři kanály pro dospělé. Ty diváci sledují především kolem 22. a 23. hodiny, nicméně 59 % z nich se na erotické kanály dívá i kolem 14. hodiny, prozrazuje Pavel Górecki, jednatel společnosti goNET.
  • Ze studie softwarové společnosti Tempo vyplývá, že 64 % zaměstnanců se práci nevěnuje 1 hodinu a méně, 22 % v průměru 2 hodiny, 14 % lidí pak nepracuje tři a více hodiny.
  • Podle výzkumu portálu Salary.com 48 % zaměstnanců místo práce brouzdá na internetu, 33 % si povídá se svými kolegy, 30 % řeší osobní záležitosti a 19 % si vyřizuje osobní telefonáty.
  • Malá rada: Pokud byste si chtěla zpříjemnit pracovní den sledováním něčeho lechtivého, doporučuje se mobilním zařízení. To je pro zaměstnance méně rizikové než spuštění takového obsahu na firemním osobním počítači. Aktivity na PC totiž v dnešní době mnoho zaměstnavatelů monitoruje, zatímco mobily a tablety obvykle této kontrole uniknou.

5ad5b3d84cb59obrazek.pngFoto: Shutterstock.com

Uložit

Reklama