Léto je nejen časem dovolených, ale i rekonstrukcí bytů. Rodiče vyšlou děti na tábory nebo k babičkám a mohou se vrhnout na zvelebování domova. Řada lidí ale nemá na vysněný odpočinek u moře nebo novou koupelnu dost peněz, a tak si musí vzít úvěr. Například společnost PROFI CREDIT nabízí bezúčelovou půjčku, kterou může klient použít na cokoliv.

nájem

„Zaměstnanecký úvěr poskytujeme bez poplatku, vyžadujeme minimum dokladů. Klient si může půjčit 10 000 až 166 000 korun a koupit si za ně, co chce,“ popisuje parametry úvěru ředitel PROFI CREDIT Rudolf Cejnar. A právě to řadě lidí vyhovuje. Paní Svobodová z Olomouce si půjčila peníze na dovolenou, ale pak si to rozmyslela: „Vloni v létě bylo nádherně, nemělo smysl jezdit někam za sluníčkem, tak jsme se nakonec rozhodli, že místo pobytu u moře raději investujeme peníze do rekonstrukce kuchyně. Půjčili jsme si od PROFI CREDITu 30 000 korun a peníze nám poslali na účet hned druhý den.“

Zaměstnanecký úvěr je určen zaměstnancům, důchodcům a maminkám či otcům na mateřské nebo rodičovské dovolené. Všem, kteří potřebují peníze hned, a banka jim finanční prostředky poskytnout nechce. Navíc každý, kdo řádně splácí, má automatický nárok na další půjčku. A to ještě v průběhu splácení. Kolik nakonec za půjčku zaplatíte, si můžete velice snadno spočítat na přehledné kalkulačce, kterou najdete na www.proficredit.cz.

proficredit

Na půjčky sázejí i živnostníci

Pokud si chcete například odevřít kosmetický salón nebo koupit masážní stůl, má PROFI CREDIT půjčku šitou na míru i pro Vás. Podnikatelský úvěr je určený živnostníkům a drobným podnikatelům ke konkrétnímu účelu v podnikání, jako je například modernizace salónu, obchodu nebo nákup profesionálního vybavení. Podnikatelé a živnostníci si můžou půjčit 30 tisíc až 110 tisíc korun a splácet až čtyři roky. „Výhodou pro živnostníky je, že neposuzujeme jejich příjmy, ale obrat. Mají možnost předčasného splacení úvěru, bezplatného odkladu splátek a odpisu úroku z daní,“ říká Rudolf Cejnar. Více na www.proficredit.cz nebo na bezplatné lince 800 166 000.

proficredit

Reklama