profiUž se stalo zvykem, že s příchodem jara se v nás probouzí touha zrekonstruovat si bydlení. Řada z nás ale nemá desítky tisíc v hotovosti, a tak si na nové vybavení domácnosti nebo rekonstrukci bytu půjčí. Češi ale nechtějí riskovat dobré vztahy s rodinou a přáteli. Pro půjčku si tak zajdou raději do banky nebo úvěrové společnosti. Zvýšený zájem o spotřebitelské úvěry zaznamenává na jaře například společnost PROFI CREDIT.

„ I když poskytujeme neúčelové úvěry, u nichž klienti mohou použít peníze na cokoliv, až dvě třetiny klientů si podle našich průzkumů půjčuje peníze kvůli nutným výdajům, jako jsou například opravy domácích spotřebičů, koupě nových nebo vybavení a rekonstrukce bytu,“ říká marketingový ředitel společnosti PROFI CREDIT Ondřej Šmakal. Nejoblíbenější půjčkou je u PROFI CREDITu zaměstnanecký úvěr. Ten je určen zaměstnancům, důchodcům a maminkám či otcům na mateřské nebo rodičovské dovolené. Zkrátka těm, kteří potřebují peníze hned, a banka jim finanční prostředky poskytnout nechce. „Zaměstnanecký úvěr poskytujeme bez poplatku, vyžadujeme minimum dokladů, peníze dostane klient na účet do 24 hodin a může si vybrat délku splácení od jednoho roku do čtyř let,“ popisuje úvěr Ondřej Šmakal. Klienti si můžou půjčit 10 000 až 166 000 korun. To na nákup nábytku nebo menší rekonstrukci bytu úplně stačí.

Pro úvěr se rozhodla i Hana Skálová z Domažlic. „Půjčili jsme si 50 tisíc korun na rekonstrukci kuchyně, peníze na účtu jsem měla hned druhý den. Spláceli jsme rok a půjčku jsme přeplatili o 8 000 korun, což mi přijde celkem slušné vzhledem k tomu, že v žádné bance nám kvůli nízkým příjmům peníze půjčit nechtěli.“

Profi Credit

Výhodné půjčky pro podnikatele

Na jaře obvykle potřebují víc peněz i podnikatelé, ať už je to z důvodu rekonstrukce či vybavení dílen nebo třeba kvůli zaplacení daní. PROFI CREDIT se svou řadou půjček pro drobné podnikatele a živnostníky myslí na každého. „Základem podnikatelských půjček je rychlost, dostupnost a osobní přístup. Navíc platí, že klienti mohou výši úroku úvěru ovlivnit sami. Čím více dokumentů pro zajištění úvěrů dodají, tím lepší získají cenu,“ vysvětluje výhody podnikatelských půjček ředitel PROFI CREDIT Rudolf Cejnar. Podnikatelé si mohou půjčit od 30 000 do 110 000 korun a vybrat si mezi jednoduchou podnikatelskou půjčkou, či účelovým úvěrem. Tyto podnikatelské úvěry jsou vhodné pro živnostníky, kteří neuspějí v bance, pomohou  při překonání sezónních výkyvů, dočasné platební neschopnosti, například právě při placení daní nebo je lze využít  při  modernizaci dílny či vybavení kosmetického salónu.

Úroky si spočítejte předem

Kolik nakonec za půjčku zaplatíte, si můžete velice snadno spočítat na přehledné kalkulačce, kterou najdete na www.proficredit.cz. Výhodou je, že klienti nemusejí uvádět důvod, na co chtějí půjčku použít a s penězi si mohou dělat, co chtějí. Navíc každý, kdo řádně splácí, má automatický nárok na poskytnutí další půjčky. A to ještě v průběhu splácení. Více informací získáte na bezplatné informační lince PROFI CREDIT 800 166 000 nebo na stránkách www.proficredit.cz.

Reklama