I přesto, že žijeme ve 21. století, stále existuje ve společnosti celá řada tabu.  Jedním z nich je ženských ostych a neochota otevřeně hovořit o svých intimních particích. Jak jim vlastně říkáme, když o nich před ostatními mluvíme. A mluvíme o nich vůbec, třeba o své vagině? Značka Idelyn® Beliema, která na trh prináši produkty ženského intimního zdraví se rozhodla tuto otázku rozlousknout a spustila unikátní hlasování. Ženy tak mohou hlasovat a vymýšlet to nejlepší a nejpříjemnější označení pro vaginu. A skutečně hlasují a vymýšlejí. Je zde už více než 500 pojmenování pro vaginu.

vagina

Zapojte se také, zbývá posledních pár dní, hlasování trvá pouze do pondělí 22. 2. 2016. https://cz.findthename.eu 

Vagína na více než 500 způsobů 

Inspirujte se videem

a klikněte na: https://cz.findthename.eu, objeví se před Vámi nabídka více než 500 různých označení, s kterými přišli hlasující před vámi.

Možná si vyberete některé z nich, můžete ale také stále navrhovat jména nová. O co však v celém projektu jde? O ženskou spokojenost a  zdraví. 

Dvě třetiny žen se již setkaly s vaginální infekcí 

Většina žen cítí lehké zábrany, pokud má své intimní partie pojmenovat, což se odráží v celkové sebejistotě, spokojenosti s vlastním tělem, ale i nepříjemných pocitech prožívanými v gynekologické ordinaci. Faktem zůstává, že vaginálními infekcemi trpí alespoň jednou za život až dvě třetiny žen. Pětina žen navíc s těmito problémy bojuje pravidelně.  

Péče o intimní zdraví by neměla zůstat podceněna. V prvé řadě je nutné udržovat přirozenou rovnováhu vaginálního prostředí. Rovnováha může být však snadno narušována běžnými aktivitami, mezi které patří návštěva bazénu, fitness center, tělocvičen, antibiotiky, užíváním antikoncepce, ale i sexem. Ženy by o sebe proto měly pravidelně pečovat a přijdou-li problémy, také je správně řešit, k tomu jim dopomáhá značka ženského zdraví Idelyn® Beliema.  

Společně boříme tabu jménem vagina 

vagina

Aby se ženy cítily pohodlně a byly se svým tělem v harmonii, je potřeba odstranit stud a zbytečné obavy, což je i cílem hlasování projektu #FindTheName. Dokážeme-li pojmenovat své intimní partie, přijmout péči o ně jako součást každodenního života, můžeme tak zabránit opakovaným nepříjemným problémům, které řada žen bohužel tak dobře zná.

Zapojte se i vy https://cz.findthename.eu

Více informací najdete na stránkách www.idelyn.cz

Reklama