1. Klasická masáž
Klasická částečná masáž i klasická celotělová masáž jasně vedou. Stojí za tím jejich univerzální použití. Uvolňují napjetí, napravují bolavá záda, odplavují stres a jsou ideální pro všechny, kteří potřebují „vypnout“.

2. Parafínové zábaly
Termoterapie, do níž parafínové zábaly spadají, se drží za klasickými masážemi v těsném závěsu. Prohřívá pohybový aparát a uvolňuje svaly. Populárními se staly parafínové zábaly také pro svůj blahodárný vliv na kvalitu pokožky.

3. Perličková koupel
Voda vyhřátá na 38 °C, bublinky, které masírují povrch těla… to všechno dělá z pobytu v perličkové koupeli příjemně uvolňující záležitost a třetí nejoblíbenější proceduru českých lázeňských hostů.

4. Uhličitá koupel
Dokonale prokrvující a relaxační pobyt ve speciální minerální koupeli, z níž se postupně uvolňuje oxid uhličitý, prospívá kvalitě pokožky a přispívá k okysličení krve i mozku. Má významně osvěžující účinky a je čtvrtou nejvyhledávanější procedurou.

5. Aroma masáž
Voňavé směsi obohacené o vzácné éterické oleje dokážou povzbudit, uvolnit, odplavit stres i nastartovat vyplavování toxinů. To všechno klientovi na míru, přesně podle přání. Není divu, že se také aroma masáž drží v TOP 5!

Zdroj: spa.cz

Reklama