O tom je přesvědčena naše čtenářka s nickem Romca2, ketrá poslala příspěvek jako první. Myslíte si, že má pravdu? Nebo byste se rády s úsměvem setkávaly častěji?

 

Krásné, úsměvné ráno.

Úsměv má kouzelnou moc. Když se na vás někdo zlobí a vy mu odpovíte úsměvem, absolutně ho odzbrojíte. Úsměv vás nic nestojí a je nakažlivý. Zkuste si to na ulici…

Obecně se soudí, že Češi se málo usmívají. Možná my to budete vyvracet, ale pokud máte srovnání s cizinou (jako že jistě máte) musíte uznat, že na tom nejsme zrovna nejlépe. A to přece nemůžeme dopustit.

Přece nechceme, aby se o nás mluvilo jako o zakaboněných „morousech“, nedej bože, abychom dostávali lekce úsměvu jako obsluhující personál v Sochi. To by byla pěkná ostuda.

Vždyť Češi přece MAJÍ smyl pro humor a umí si dělat legraci i v těžkých chvílích. Teď vás možná napadá, že si protiřečím. Ale je rozdíl dělat si třeba srandu z politiků (na to jsme opravdu machři) a usmívat se z čiré radosti.

Že k ní není důvod? Ale jděte. Dovolím si použít další známé pořekadlo: „Když nejde o život, jde o…“doplňte sami.

Důvodů, proč vykouzlit na tváři úsměv, se přece najde každý den dost. Třeba probuzení do slunečného rána, polibek od partnera, legračně zmuchlaný účes, (nebo obličej) v zrcadle, pohled  na roztomile rozespalé dítě či protahující kočku.

Hezký úsměvný den přeje

Romca2

Milá Romco2, naprosto s vámi souhlasím

Text nebyl redakčně upraven

Co vám vykouzlí na tváři úsměv?

Je to nečekaný dárek, který vás potěší? Milé překvapení? Pohlazení od vašeho partnera? Vtipná situace, kterou nečekáte? Úsměv vašeho dítěte? Pochvala od šéfa? Obdivný pohled kamarádky? Pohled na rozkvetlou louku?

Vůně jarního deště? Probuzení do krásného dne? Snídaně na stole? Film, ktery dobře skončí? Podnětů k úsměvu je mnoho. Napište nám, co je vám blízké, co vás rozesmívá nebo co vás v posledníí době nejvíce rozesmálo a proč…

Těšíme se na vaše úsměvné emaily s příběhy, které budeme na www.zena-in.cz dnes publikovat – jistě se při čtení budou usmívat i ostatní čtenářky, takže všichni budeme mít dnes den úsměvů. To je přece krásné téma dne, že?

Na vaše příspěvky v podobě názorů, příběhů a rad se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Jaké dárky máme pro vás připraveny?

téma

Značka Milka Bubbly, která nám věnovala dárky je partnerem redakčního tématu dne. 2 čtenářky, které se do tématu dne zapojí a redakce je vyhodnotí získají tento balíček: Obsah balíčku: čeká na vás čokobublinková Milka Bubbly 100gramová hned ve dvou variantách – 2x mléčná a 2x mléčná s bílou čokoládou.  Také dvě velké tabulky Milka Bubbly Caramel 250g , což je bublinková čokoláda ve spojení s lahodným karamelem. Už se usmíváte a sbíhají se vám sliny?

Nová Milka Bubbly, to jsou veselé bublinky uvnitř, ale i navenek lahodné čokolády z alpského mléka, která se vám díky nadýchaným bublinkám bude jemně rozplývat na jazyku. Originální čokoláda přináší úsměv v každé čokobublince!

Hodně štěstí a úsměvů s Milkou Bubbly!!

 

Reklama