V dalším příspěvku, tentokráte od čtenářky SStream, se dozvíte, že Češi jsou ve srovnání s ostatními okolními národy ke gayům a lesbičkám velice tolerantní...

Ačkoli zasílání příspěvků k dnešnímu tématu již skončilo, ještě jich tu několik k uveřejnění mám. Tento je od čtenářky SStream...

Češi jsou TOLERANTNÍ!

Můj názor je ryze subjektivní. Ráda bych Vám jej sdělila.
Ve srovnání se sousedními státy/národy jsou Češi TOLERANTNÍ vůči gayům a lesbičkám.

Níže uvádím několik mých zkušeností z různých států EU a dál na východ. Neuvádím o které přesně se jedná, možná si přiřadíte samy.

Rozhovor s učitelkou základní školy.
paní učitelka: Homosexuály by měli střílet! Je to hnus největšího kalibru, jsou ještě horší než vrazi! Chce se mi zvracet i brečet když o něčem takovém slyším. Kdybych nějakého takového potkala tak volám policii, ale hned! Lesbičky? To ty asi nevíš, učí se to v rámci rozšířeného dějepisu, řecký ostrov Lesbos bla bla bla - historická postava, dnes je to takové hnutí za ženská práva. (s potutelným úsměvem téma lesbiček uzavírám)
já: He? Proč by se měli homosexuálové střílet?
paní učitelka: vždyť znásilňují děti Kriste pane! Vůbec bys o tom neměla mluvit, když o tom nic nevíš. Víš kolik dětí bylo obětí těch homosexuálů? Mají zničený život! Alespoň tedy ty chudinky, co to přežily!
já: Homosexuálové nenacházejí sexuální ukojení u dětí... nýbrž u dospělých mužů stejné orientace...
paní učitelka: vždyť to je to samé!
Ještě jednou - paní je učitelka, nyní ředitelka základní školy. PEDAGOG.

Kancelář, přijetí nového kolegy
Uskupení firemních slepic probírá nového kolegu:
Hele já nevím ale on je snad gay..
No to mi vůbec neříkej, fuj to je hnus
Všimla jsem si jak mluví, je to odporný
Na Tomáše se díval fakt lačně teda
Zmetek hnusnej
Nemůžu na to ani myslet, hrůzou mi vstávaj vlasy na hlavě
Snad ho brzo vyrazí

Nestačila jsem se divit. Chudák utekl sám. Dobře udělal.

Chtěla jsem se zdvořile zbavit jednoho pána, jenž se mi dvořil až příliš
Nerada bych Vás urazila pane, ale já o muže skutečně zájem nemám.
Cože?! Ty k...o! Měli tě eliminovat už při narození! Jste všechny jenom jedovaté vypočítavé sv.ě, čarodějnice! Nemáte ani tu p..u, Bůh Vás ztrestal! (to mě fakt dostalo)
Well, tohle jsem fakt nečekala, příště zkusím asi něco jiného :-) Třeba že jsem osmou ženou sultána Solimána a že by mě musel kokot vykoupit pěti jadernými hlavicemi.
V Čechách bych čekala možná reakci typu - a představíš mě partnerce? Se zasněným pohledem by si pán představoval, jak to vypadá, když....

Obchodní setkání:
Budeš jednat s mým kolegou Ivanem, je to náš nejlepší designér. Hele normálně ho k dodavatelům nepouštím, měli jsme tady kvůli několika týpkům strašnou spoustu problémů. Je na tebe spoleh a jsi docela normální. Podívej se, on je gay. Vadí ti to?
Nevadí. Jsem ráda, že budu pracovat s chlapem, který se mě nebude snažit osahávat a dokazovat, že je mistr světa.

Valná většina Čechů se hlásí ke svému státu a národnosti jen ve specifických tématech.
Pivo, hokej, Václav Havel, Bohumil Hrabal, Miloš Forman, Praha, Karel Loprais.
Já vždycky ráda připomenu fakt, že jsme tolerantní národ. Někdo možná rád připomene náš problém s menšinami, pravda, tam už nám dochází trpělivost, avšak.....ta tolerance a pochopení tady pořád je. Jsem na to moc hrdá. Protože z Čech žádný příběh nemám.

SStream

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. ledna 2012: Gayové a lesbičky - vaše příběhy

Své příspěvky už neposílejte. Dnes někdy po šestnácté hodině se dozvíte, která čtenářka získala za příspěvek slíbený dárek: knížku básniček Hanky Zagorové - Milostně, červený parfém AVON Aspire a zamilovanou tužku na oči.

aspirezagorova

Reklama