Ultra rychlý smartphone P90 s nejnovějším 64bitovým procesorem Intel™ a pokročilým modemem Intel LTE, limitovanou edici VIBE X2 Pro a chytrý náramek VIBE VB 10

Společnost Lenovo uvedla na veletrhu CES 2015 (Consumer Electronics Show) několik zajímavých novinek, které rozšiřují její portfolio mobilních telefonů a příslušenství. Lenovo P90 debutuje jako první chytrý telefon poháněný nejnovějším 64bitovým procesorem Intel® Atom™ a pokročilým modemem Intel XMM™ 7260 LTE pro vynikající mobilní výkon a rychlost, zatímco oceňovaný smartphone VIBE X2 dostal v podobě limitované edice X2 Pro ještě velkolepější a odvážnější vzhled a blesk VIBE XTension™ Selfie Flash. Náramek Lenovo VIBE Band VB10 s displejem s elektronickým inkoustem E Ink a špičkovou výdrží baterie zakončuje sestavu nově uvedeného příslušenství.

Lenovo

První smartphone poháněný 64bitovým procesorem Intel® Atom™ a pokročilým modemem Intel LTE

LenovoLenovo P90, jedna z novinek představených na veletrhu CES 2015, je první chytrý telefon využívající kombinaci nejnovějšího 64bitového procesoru Intel® Atom™ Z3560 s 5pásmovým modemem Intel XMM™ 7262. Tyto výkonné komponenty umožňují P90 mimo podpory LTE-Advanced FDD & TDD pro vysokorychlostní připojení na globálních trzích také dosahovat neuvěřitelné rychlosti zpracování dat.

Chytrý telefon Lenovo P90 s 4000 mAh baterií je navržen tak, aby poskytoval vysoký výkon a umožňoval spotřebitelům rychle spouštět a používat jejich oblíbené aplikace. Sytý

Kromě toho se P90 chlubí pokročilým 13Mpx zadním fotoaparátem s nejmodernějším vrstveným senzorem a optickou stabilizací obrazu pro brilantní záběry i při slabém osvětlení. Přední 5Mpx fotoaparát je vybaven zkrášlovacími funkcemi a ovládáním pomocí gest, zatímco 4G LTE data jsou ideální pro streamování videa a hudby nebo hraní her na cestách. P90 bude k dispozici v bílé, černé nebo červené.

Limitovaná edice VIBE X2 Pro pro náročné

Na CES v Las Vegas byl uveden také smartphone Lenovo VIBE X2 Pro v limitované edici, který se svým elegantním a lehkým, plně kovovým tělem přináší řemeslnou zručnost, výkon a styl na nové úrovni. Stejně jako model Lenovo X2 se může pochlubit stejně nápadným a oceňovaným vrstveným designem. Navíc se VIBE X2 Pro pyšní 5,3palcový FHD displejem a 64bitovým procesorem Qualcomm® Snapdragon™ Octa-Core, který přináší dlouhou výdrž baterie a výkon, díky kterému se uživatelé nemusí nijak omezovat.

Lenovo

Pro snadnější použití má Lenovo X2 Pro, intuitivně navržené uživatelské rozhraní VIBE 2.0, představující mimo jiné personalizovaný zámek displeje, fotoaparát Instant On a elegantní transparentní ikony. Smartphone také využívá Lenovodvojici 13megapixelových fotoaparátů s automatickým ostřením (přední a zadní) s LED bleskem, ovládání pomocí gest a zkrášlovácí funkce, které kombinuje s novým bleskem VIBE Xtension™ Selfie Flash pro zachycení bezchybných selfies.

Vždy perfektní selfie

Lenovo VIBE Xtension™ Selfie Flash je příslušenství, které musíte mít pro zachycení každého okamžiku bez ohledu na aktuální světelné podmínky. Kapesní blesk se zapojuje do audio konektoru a umožňuje uživateli rychlý způsob, jak vytvořit ideální osvětlení a synchronizovat jej se závěrkou fotoaparátu pro vytvoření brilantních a přirozeně vypadajících záběrů jak venku, tak i uvnitř a ostatně i všude jinde.

Selfie Flash využívá pro doplnění dostupného osvětlení o přírodní barevné tóny pomoci 8 difúzních LED, a to i za méně příznivých světelných podmínek. Dobíjecí blesk umožňuje pořídit a nasdílet až 100 selfies na jedno nabití ve dne i v noci, zatímco se 100% synchronizace času závěrky stará o bezproblémové zachycení dokonalých selfies.

Konektivita  24/7

LenovoPříslušenství Lenovo VIBE Band VB10 je navrženo tak, aby jeho uživatelé mohli žít svůj život více propojený a s méně starostmi. Vybaven vlastnostmi, jako je displej s elektronickým inkoustem E Ink, až 7denní výdrží baterie s neustále zapnutým displejem a Bluetooth, fitness funkcemi, upozorněními z telefonu a voděodolností, pomáhá VIBE Band svým uživatelům zůstat fit, připojený a v obraze, ať už jsou kdekoliv. Díky použití displeje E Ink náramek neoslňuje v noci a přesto je zřetelně čitelný i za přímého slunečního světla.

Uživatelé mohou přijímat okamžitá upozornění – na hovory, SMS, Facebook, Twitter, WeChat a další – na ostrém displeji s místem až pro 150 znaků, zatímco fitness funkce a sledování úrovně fitness aktivit pomáhají uživatelům soustředit se na své cíle v oblasti zdraví. Lenovo VIBE Band VB10 pracuje s mobilním zařízením Android nebo iOS a jeho cena je 89 USD.

 

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Informace o Lenovo teamu pak naleznete na www.lenovoteam.cz.

 

Reklama