Olga Lounová

clanek.jpg
Foto: Profimedia

Nejhonosnější a také nejodvážnější róbu vynesla zpěvačka a herečka Olga Lounová. Výrazné rudé šaty saténového vzhledu měla půjčené ze salonu Le Monika a z velkého výstřihu se jí drala ňadra.

Jana Plodková

plod.jpg
Foto: Profimedia

U herečky Jany Plodkové jsme zvyklí na to, že je vždy elegantní a krásně upravená. Na premiéru zvolila volný béžový kalhotový kostýmek s krémovým tílkem. Ten doplnila stříbrnými páskovými sandálky a maličkou kabelkou přes rameno.

Patricie Pagáčová

pat.jpg
Foto: Profimedia

To, že Patricie Pagáčová v květnu porodila dceru Bibianu, není na herečce vůbec vidět. Je ve skvělé kondici, k čemuž určitě přispívá i pracovní vytížení. Zatímco ráno si užívala v teplákách s dcerou u řeky Sázavy, večer si odskočila na červený koberec. O účes se jí postaral kadeřník Martin Tyl a o styling Filip Vaněk. Ve třpytivých minišatech ukázala Patricie své štíhlé nohy.

Hana Holišová

han.jpg
Foto: Profimedia

Do společnosti vyrazila i herečka Hana Holišová, která si ve filmu zahrála malou, a ne příliš pozitivní roli po boku Marka Taclíka. Svou štíhlou postavičku oblékla do jednoduchých červených šatů s krátkým rukávem. Se stříbrnými sandálky sladila náramek, ale psaníčko zvolila v černé barvě.

O filmu Gump – pes, který naučil lidi žít

Příběh psí pravdy, lásky a naděje. „Jsem Gump a byl jsem toulavej pes...“ On vlastně každý pes je v sobě tak trochu toulavý do té doby, než najde své štěstí, a to štěstí pes najde jenom s člověkem. Můj příběh je o hledání psího štěstí a také  o překážkách a pastech na cestě k tomu správnému člověku. Je o síle a nezlomnosti, která se ukrývá v každém psovi. Ano i v tom vašem, ve vaší čivavě, která na vás čeká celý den, než přijdete z práce. I v tom buldokovi, který se za vámi šine a sotva popadá dech. Dám svoji duši za to, že kdyby vám někdo na tomhle světě chtěl ublížit, tak pak teprve poznáte, jak silné má váš pes srdce a co jeho láska k vám znamená. Tenhle film vám také otevře oči, protože co člověk v psím srdci zničí, to může zase jen člověk uzdravit. Rodinný film režiséra F.A. Brabce je o světě viděném očima toulavého psa Gumpa. O světě, o kterém mnoho z nás moc neví. O tom, jak nás vidí zvířata  a jak je ten náš svět pro ně důležitý. Ten svět, který jim dává domov, sílu, naději, ale také bolest. Dobrodružný příběh skutečných psích hrdinů a lidí kolem nich. 

Zdroj: Profimedia, redakce, Instagram, Bioscop