bixbit

Když jsem se před mnoha lety rozváděla se svým bývalým manželem, přála jsem si, aby mi do života vstoupil nový muž. Měla jsem tehdy jasné přání, chtěla jsem, aby měl světlé dlouhé vlasy, aby byl chytrý a četl stejné knihy jako já. A ještě pár věcí, které nejsou úplně publikovatelné.

Přesně takový přišel… Až po čase jsem zjistila, že do své tehdejší objednávky jsem zapomněla dodat ještě to, abychom měli stejný smysl pro humor, aby byl vřelý a pevný. Aby věděl, co chce a aby byl odvážný…

Několik let jsme to spolu zkoušeli a nakonec vztah ukončili. Tehdy jsem si podruhé v životě jasně přála, aby přišel nový muž, už jsem věděla, že vzhled není až tak důležitý, měla jsem jen jasnou vizi - ať je to ten, který se ke mně opravdu hodí. 

Pokud se nacházíte v podobné životní situaci a nemáte jasnou představu, je tu bixbit - červený beryl, nerost vzácný jako drahokam, který pomáhá při přivolání vaší párové duše!

Čtěte také:

bixbitA nejen to, dokáže vám pomoci udržet dobrý a láskyplný vztah i ve špatném období. 

Tento zajímavý a na pohled nádherný kámen na emoční rovině pomáhá překonat smutek a emocionální žal, ztrátu a zradu a otevírá vaši srdeční čakru další lásce.

Podle učení bílé čarodějky Cassandry Easonové pomáhá bixbit z hlediska fyzických trápení u vředových chorob všeho druhu, léčí lehké omrzliny a dokáže udržet hladinu naší energie u chronicky nemocných a velmi starých lidí, kterým je stále zima. 

Z hlediska magického působení jeho výsost bixbit je kamenem vroucí, trvalé lásky, Cassandra radí o půlnoci podržet bixbit u světla svíčky a požádat jej o svou druhou polovinu, aby si vás našla. Poté sfouknout svíčku a na spaní přilepit vzácný nerost lepicí páskou k srdci.

Bixbit je také kamenem, který má moc chránit nás před psychickými upíry a před manipulátory. Kouzelnice Cassandra také nabízí ochranu před jedinci, jejichž kouzlu nedokážeme odolat, a to tak, že si bixbit přilepíme k pupíku, máme-li se s takovým člověkem setkat. 

Bixbit je ovšem také kamenem vášně! Jeho síla podněcuje sexuální touhu, zvlášť pak v situacích, kdy máme po předešlých špatných zkušenostech strach spojit se s novou bytostí.

Ze starých esoterických knih je známo, že bixbit je také kamenem usmíření, pokud se partner dopustil nevěry, při rozhodování, zda se k takovému člověku vrátit zpátky, se bixbit pokládal mezi partnery, také umí pomoci při odcizení v rodině, zvláště pak po nějaké hádce ohledně výběru partnera…

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Uložit

Uložit