Co přinesou horké letní dny podle poselství hvězdné oblohy? Jaké vlivy budou kolem nás i v nás působit? Na tyto otázky nám jako vždy odpoví hvězdopravec a terapeut Vít Kuntoš.

astrology

První červencové dny se nesou v duchu pochopení a laskavosti. Jako by se bořily bariéry mezi lidmi, díky čemuž si můžeme být mnohem blíže. Těžíme z konjunkce Venuše s Jupiterem, které přináší radost, hravost, kreativitu. Podporuje také vztah ke koníčkům i dětem. Budeme mít bohatou fantazii a mnozí mohou pocítit polibek múzy a vrhnout se do umělecké tvorby. Někteří si mohou v první polovině července najít čas na kulturní událost. S blížící se polovinou měsíce bude narůstat i naše energie a schopnost vypořádat se i s náročnějším programem.

www.radostnezpravy.cz - pozitivní zprávy, které obohatí život 

V druhé půli měsíce se dočkáme dalšího nárůstu energie, nicméně může být náročnější tuto energii konstruktivně proměnit. Dejme si pozor na to, aby nedošlo k vnitřnímu přetlaku. Můžeme být nervóznější a v některých situacích můžeme reagovat podrážděně. Vůči druhým se snažme být maximálně tolerantní. Neberme si nic osobně a udržujeme si nadhled. Závěrečná část července bude ovlivněná přesunem Slunce do znamení Lva, které se projeví vzrůstající sebedůvěrou ve své vlastní síly a schopnosti. 

Červenec bude úspěšný měsíc pro znamení: Lev, Střelec, Ryby 

Náročný měsíc pro: Rak, Štír, Kozoroh, 

Úplněk nastal: 2. 7. 2015 v Kozorohu

Novoluní nastane: 16. 7. 2015 v Raku

Vít Kuntoš
autor knihy Astrologie pro samouky
www.astrolog-terapeut.cz

Reklama