643d0947739a3blobid0.jpg

Jak vybírat červené dámské lodičky do každodenního outfitu?
Na každodenní nošení se skvěle hodí dámské červené lodičky ve vínovém odstínu. Vsadit pak můžete i na korálový nebo na karmínový odstín. Ženy si pak oblíbily lodičky v bordó barevném tónu. Všechny tyto odstíny červené barvy vám zaručí pozornost okolí. Na každodenní nošení se nejlépe hodí hladké modely s minimem dekorativních prvků. Jestliže si na dekorativní prvky a na ozdoby potrpíte, vybírejte je s rozvahou. Vsadit můžete např. na červené lodičky s jemnou mašlí v přední části. V kurzu budou i ozdobné spony. K červené barvě se výborně hodí zlaté dekorativní prvky. Vínové lodičky s třpytivými zlatými prvky tak lehce sladíte i s vašimi měděnými nebo se zlatými šperky. Lodičky v různých červených tónech jsou ženám k mání i v kamenných prodejnách CCC. Tady si přijde na své každá milovnice módy.

Mohou mít na sobě červené lodičky i vzory a motivy? A co materiál?
Na trhu jsou ženám k dispozici červené lodičky ze syntetických i z přírodních materiálů. V poslední době jsou v kurzu převážně kožené modely dámských lodiček. Ty jsou nejen vysoce módní, ale také odolné. Jako bonus jsou pak i tzv, udržitelné. Udržitelný způsob života propagují i ty největší módní světové značky. Ženy i dívky tak mají rozhodně z čeho vybírat. Lodičky z pravé kůže pak mohou mít hladkou nebo broušenou podobu. Semišové kožené kousky se výborně hodí do jarních a do letních outfitů. Dámské červené lodičky z pravé kůže můžete vybírat i na přehledném e-shopu CCC. Sortiment obuvi je zde široký a ceny příjemně nízké. Co se týče vzorů a motivů i těmi mohou červené lodičky disponovat. V letošní sezóně budou in proužky i klasické puntíky. Velmi elegantně působí puntíky v černém nebo v bílém provedení. V kurzu pak budou i květinové vzory. Vybírat si můžete z lodiček s drobnými kvítky i s maxi květy.

643d094a68221obrazek.jpg

S jakým oblečením a s jakými módními doplňky sladit dámské červené lodičky?
Červené lodičky můžete do každodenního outfitu sladit i s červenou kabelkou nebo s červenou čepicí. Outfit pak můžete vyšperkovat také červeným páskem. Zaměříme-li se na oděvy, můžete si k červeným lodičkám obléci kalhoty s halenkou, ale také šaty a sukně. Záleží tedy jen na tom, kam se chcete v outfitu s červenými lodičkami vydat a kam nejčastěji míří vaše kroky. Jestliže trávíte hodně času v kanceláři, pořiďte si k červeným lodičkám trendy trapézovou a plisovanou delší sukni. Také můžete vsadit na šaty s průstřihy. K těm se hodí výborně dámské červené lodičky na vyšších podpatcích. I ty pak můžete sehnat např. v prodejnách CCC. Pokud se pohybujete ve městě, můžete si k dámským červeným lodičkám obléci i módní světle modré džíny s vysokým pasem a se zúženou nohavicí. Díky zúžení vyniknou vaše červené lodičky v celé své kráse.