v tom má naprosto jasno naše čtenářka s nickem Dispečerka. Zřejmě má i ona sama vysoké sebevědomí, protože červenou ráda nosí, a cítí se v ní dobře. A možná je i pěkná „čertice“, protože ji ráda kombinuje s černou. Ďábelská kombinace

Mám hrozně ráda červenou. Je to veselá, rozjasňující barva a já se v ní cítím skvěle. Dá se docela dobře kombinovat s černou (osobně na kombinaci těchto dvou barev přímo ulítávám) i bílou. Bývaly doby, kdy jsem strašně toužila po růžové. Bylo to ještě za vlády rudých bratrů a to v téhle barvě nebylo v obchodech vůbec nic. S lítostí jsem ohlížela zahraniční módní katalogy a  tiše záviděla těm, kteří si to krásně zbarvené zboží mohou na západě běžně koupit. No a když se ty růžové hadříky začaly v našich obchodech objevovat, já už té barvě poněkud odrostla.

Kterou barvu já ale nerada, tak to je brčálově zelená. Nelíbí se mi a ani se k mé bledé pokožce nehodí. Jinak mám ale ráda všechny barvy.

Hlavně ty veselé!

Zdraví Dispečerka

Milá Dispečerko, závidím vám, že můžete chodit v červené. Já se v ní necítím, i když se mi líbí.

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s barvami vy, milé ženy-in?

  • Která barva nesmí chybět ve vašem šatníku? Máte nějakou oblíbenou barvu, ke které se stále vracíte?
  • Mění se věkem váš barevný vkus, nebo zůstává víceméně stejný?
  • Jaký je váš žebříček barevných hodnot. Vyjmenujte tři nejoblíbenější barvy, které nejčastěji nosíte. Dají se mezi sebou kombinovat?
  • Nosíte občas i barvy, které jinak nemusíte? Už jste vyzkoušela (a byla mile překvapená) barvu, kterou jste dříve neměla ráda?
  • Radíte se s někým, nebo vybíráte intuitivně?

Na vaše „barevné“příspěvky se budu moc těšit na adrese:redakce@zena-in.cz

 

Reklama