Karlie Kloss je vysoká a štíhlá, tudíž k její postavě se jednoduchý červený overal skvěle hodí. Modelka k němu zvolila jemné páskové sandály a dlouhé štrasové náušnice. Méně je někdy více a u Karlie se to velice povedlo.

Kateřina Kristelová není extra vysoká a na oficiální akci zvolila červené šaty ve střihu saka. Bohužel jí model neseděl ve výstřihu, kde jí vykukoval spínací špendlík. Volba okovaného pásku a sametových kozaček nad kolena vypadá lacině. Všeho moc škodí, červená je sama o sobě dost výrazná a chce to jemnější doplňky.

U Courtney Stodden je snad špatně úplně všechno. Nesedící velikost šatů, špatný střih, velký výstřih i rozparek... Pokud ovšem modelka chtěla dosáhnout plně vulgárního stylu, pak se jí to povedlo na jedničku a nestálo jí to moc práce.

Drew Barrymore to nepřehnala s doplňky, ale její šaty mají naopak zase až moc látky. I když by se zdálo, že tím může hodně schovat, opak je pravdou. Upřímně moc netušíme, komu takový model by mohl slyšet...

Uma Thurman zvolila jednoduché šaty s řasením, které ovšem vypadají, že jsou jí krátké. Rukávy i délka sukně jsou tříčtvrteční, což zrovna Umě nesluší. Když se podíváte na to, jak vypadala v kabátě, určitě uznáte, že jeho délka jí sluší více.

Foto: Profimedia.cz

Reklama