Šestý měsíc letošního roku již roztočil svá pomyslná kola. Jaké vlivy bude dobré následovat? Kterým bude lépe se vyhnout? Vít Kuntoš - astrolog, který  promlouvá s hvězdami jako každý měsíc na stránkách ženy-in, sděluje nebeské proroctví na tento čas.

Jsme v měsíci červnu a hned z kraje měsíce se dočkáme příjemných energií. Je to vhodná doba pro setkání s přáteli i důležité schůzky. Budeme mít dostatek energie, ale musíme se vyvarovat nesoustředěnosti. 

Astrology

Raději na chvíli zpomalme, nemá smysl hnát se bezhlavě vpřed. Poté totiž naděláme více škody než užitku. Přestože se můžeme cítit na improvizování, základem úspěchu bude důkladná příprava. Taktéž se vyplatí nepodléhat svým představám, které mohou být v některých momentech příliš odtržené od reality. V průběhu měsíce postupně bude přibývat naše energie a můžeme být velice produktivní. Tento trend bude vrcholit v polovině měsíce. 

www.radostnezpravy.cz - pozitivní zprávy, které obohatí život 

Druhá polovina měsíce se ponese na dynamické vlně, a můžeme se tak vypořádat s velkým množstvím úkolů. Je vhodné věnovat se pohybu - najděme si čas na sportování či procházky. A to nejlépe v milé společnosti. V poslední třetině měsíce se Slunce a Mars přesouvají do znamení Raka, což se projeví zvýšením naší vnímavosti a citlivosti. 

Budeme empatičtější a více se budeme zajímat o druhé. Zejména je to však výborné období pro studium duchovních oborů - na meditace, přemýšlení nad životními hodnotami i čtení spirituální literatury. 

Červen bude úspěšný měsíc pro znamení: Býk, Lev, Váhy 

Náročný měsíc pro: Střelec, Štír, Ryby 

Úplněk nastal: 2. 6. 2015 ve Střelci 

Novoluní nastane: 16. 6. 2015 v Blížencích 

Vít Kuntoš
autor knihy Astrologie pro samouky
www.astrolog-terapeut.cz

Reklama