Prázdniny skončily, děti zasedly do školních lavic a k vám domů se opět vrací ten nelehký úkol. Nejen, že manžel přijde hladový z práce, ale i děti se po celodenním zápolení ve škole vrátí domů a už ode dveří se budou s nadšením v hlase ptát, co jste dnes připravila dobrého k jídlu. Ať už bude odpovědí jakýkoliv pokrm, aby si rodina pochutnala, bude důležité jej připravit z čerstvých potravin. A právě v tomto okamžiku přichází na scénu chladničky Samsung Chef Collection. Ty udrží díky moderním technologiím potraviny déle čerstvé a za vámi bude stát výsledek v podobě lahodných pokrmů, jež zasytí hladové krky ve vaší domácnosti.

Samsung

Neustále slýcháte o tom, jak jsou potraviny náročné na skladování či v jaké teplotě je potřeba určité druhy uchovávat. Může se zdát, že je to skutečná věda a pořádně si nevíte rady, jak na to. Něco na tom rozhodně je, ale pokud máte doma dokonalého pomocníka v podobě chladničky Samsung RB41J7899S4/EF, věřte, že pro vás bude péče o potraviny doslova hračkou. Tomu napovídá i fakt, že Samsung spolupracoval při vývoji chladniček Chef Collection se světovými šéfkuchaři, kteří na základě vlastních zkušeností navrhli profesionální vylepšení.

SamsungSamsung

Například speciální zásuvka Cheff zone se stará o kontrolu teploty +/- 0,5 stupně Celsia a je vhodná zejména pro choulostivé potraviny, jako jsou ryby či čerstvé maso. Díky přesnému udržování teploty maso nezmrzne a nenaruší se tak jeho struktura, a zároveň dokáže potlačit bakteriologické procesy. V zadní části chladničky se nachází kovový plát Metal plate, který akumuluje chladný vzduch, tzv. Metal cooling, a tím udržuje uvnitř chladničky stálou teplotu.

Samsung

Chladnička a mrazák mají navíc oddělené proudění vzduchu, tzv. Twin Cooling systém, jenž zajišťuje mrazivý suchý vzduch v mrazáku a optimální vlhkost vzduchu v chladničce, která je zásadní pro udržení čerstvosti potravin, zejména ovoce a zeleniny.

Samsung

A pokud vám jde jako správné hospodyni kromě kvalitního uchovávání potravin také o to, jak vaše domácnost vypadá, pak vás tyto chladničky doslova nadchnou. Nejen, že se vejdou do prostoru určeného vestavným spotřebičům, ale díky technologii SpaceMax nabízí vnitřní prostor jako volně stojící modely. Design chladniček Kitchen Fit v podobě broušené nerez oceli naprosto dokonale splyne s kuchyňskými skříňkami a vytvoří tak dokonalý soulad, který mohly dosud zajistit pouze vestavné spotřebiče. Přitom není zapotřebí složitá montáž a na požadované místo je stačí jednoduše zasunout.

Samsung

Ať už tedy budete připravovat jídlo pro hladové děti či upracovaného manžela, můžete mít jistotu, že se Samsung chladničkami Chef Collection jim podáte pokrmy z těch nejčerstvějších potravin.

Přesvědčte se sami na www.samsung.cz.

Reklama