Gervais Original patří do kategorie čerstvých sýrů. Sýry Gervais jsou vyrobené z čerstvého tvarohu, který je přirozeným zdrojem vápníku a zdraví prospěšných bílkovin.

ČERSTVÉ RAJČÁTKO PLNĚNÉ GERVAIS ORIGINAL

gervaisOmyté rajčátko rozřízneme v horní části, vydlabeme dužinu a naplníme sýry Gervais Original S pažitkou nebo Gervais Original Přírodní. Náplň z Gervais Original přírodní můžeme ochutit dalšími ingrediencemi. Skvěle se hodí na drobno nakrájená kvalitní šunka, čerstvé bylinky, čerstvá zelenina nebo olivy. Plněné rajčátko jemně pokapeme olivovým olejem a 6 minut zapékáme v troubě při 180°C. Podáváme s celozrnným pečivem.

Doba přípravy: 20 minut

Tip navíc: Plněné rajčátko můžeme konzumovat za studena nebo ho můžeme podle návodu ohřát v mikrovlnné troubě.

Gervais doporučuje i nutriční terapeutka Michaela Kalkušová

gervaisGervais Original patří do kategorie čerstvých sýrů. Sýry Gervais jsou vyrobené z čerstvého tvarohu, který je přirozeným zdrojem vápníku a zdraví prospěšných bílkovin. Díky vysokému obsahu tvarohu (až 80 %) a nižšímu obsahu tuku jsou sýry Gervais lehce stravitelné.

Harmonickou chuť čerstvých tvarohových sýrů Gervais si oblíbily především ženy, ale určitě si na nich pochutná každý, kdo se chce odměnit něčím chutným, ale přitom zdravým.

gervaisGervais se nejčastěji konzumuje s pečivem například ke snídani nebo ke svačině. Je vhodnou alternativou tučných sýrů a tuků. Můžete ho využít pro přípravu lehkých a zdravých jídel, a to jak ve studené, tak i v teplé kuchyni. V rámci zásad zdravé výživy, bychom měli jíst 5-6krát denně a součástí těchto jídel mohou být právě výrobky značky Gervais.

 

 

Reklama