Cobbler’s Prague Bakery otevřelo v pondělí 1. 8. 2016 svoji první pobočku ve 2. patře nákupního centra PALLADIUM.

f

Cobbler’s Prague Bakery je nový koncept čerstvě připravovaných sladkých amerických dobrot v České republice. Ochutnat u nás můžete nejen pravé domácí cupcakes, ale i další lahodné americké dortíky jako jsou například cheesecakes nebo brownies. Z velkého množství chuťových kombinací si vybere každý! Všechny naše produkty jsou čerstvé a od základu ručně připravované.

Oficiální otevření Cobbler’s Prague Bakery proběhlo hned první otevírací den. Vise-Consul americké ambasády v Praze paní Beth Fernald se spolu s ředitelem společnosti Jiřím Zuskou ml. postarala o slavnostní přestřižení pásky. “Jsem velmi ráda, že tu mohu být. Je skvělé že se i tady dají dostat pravé americké cupcakes. Cupcakes má rád snad každý,” pronesla paní Fernald při slavnostním otevření.

sd

Jiří Zuska ml. přiblížil celý koncept Cobbler’s Prague Bakery: “Děláme cupcakes jinak, než na co je většina Čechů zvyklá. Důraz dáváme na kvalitní proces výroby, vše si připravujeme sami. Nepoužíváme žádné zmražené polotovary. Naše cupcakes jsou tak vždy čerstvé. Proto doufáme, že našim návštěvníkům zachutná a budou se k nám rádi vracet.”

Americká zpěvačka české kapely Monkey Business Tonya Graves byla mezi prvními zákazníky Cobbler’s Prague Bakery. „Cupcakes jsem měla vždy ráda a tady jsou fakt výborné,” uvedla Graves. Mezi její oblíbené cupcakes se zařadili Arašídový baron a Čokoládový rozbřesk.

w

V současné chvíli nabízí Cobbler’s Prague Bakery na 16 různých druhů cupcakes. Připravují se ale i speciální edice jako např. na Halloween nebo vánoční období. Kromě sladkých dortíků si u v Cobbler’s můžete vychutnat také vlastní blend lahodné kávy od LaBohème, horké i ledové čaje Harney & Sons, osvěžující limonády my homemade Lemonade a další dobroty.

www.cobblersbakery.cz

Reklama