Ekoterapie je ideální pro všechny věkové skupiny a velmi prospívá duševnímu i fyzickému zdraví. Je již dobře zdokumentováno, že pobyt v přírodě může zmírnit stres a pomoci s pocity úzkosti či deprese. Může dokonce zlepšit paměť a kognitivní funkce, ale také zlepšit fyzickou kondici, jako je vytrvalost, obratnost a pohyblivost. Pomáhá odbourávat únavu i různými zdravotními problémy. Lidé se při pohybu v přírodě cítí uvolněněji a tak i více a lépe komunikují. Nebojte se tohoto uvolňujícího dobrodružství, není špatné počasí, jen špatné oblečení. I nevyzpytatelný podzim má své neopakovatelné kouzlo, které se vám vryje do paměti. Proto je potřeba, abyste si pobyt v přírodě co nejlépe v celkové pohodě užili a co nejvíce z něj také vytěžili, mít i správné oblečení a vybavení.

633ff8d801b6eobrazek.png
 
Na podzimní toulky přírodou je ideální oblečení vrstvit, abyste mohli lépe reagovat na měnící se teplotu a počasí. Využijte technické materiály, které vám zajistí prodyšnost, nepromokavost a teplo, ale zároveň neprofouknou. Jako mezivrstva je ideální fleecová bunda, na kterou stačí pak lehká voděodolná větrovka nebo lehce zateplená bunda využívající například i termoreflexní technologie Columbia Omni-Heat. Bundy volte lehké, neobjemné a pohodlně sbalitelné třeba do kapsy bundy nebo ty vybaveny systémem intercharge, který umožňuje do vnější bundy vepnout  jako tepelnou mezivrstvu další bundu. To vše naleznete v nové podzimní kolekci outdoorového experta – značky Columbia, která nabízí např. špičkovou voděodolnou technologii OutDry, kterou oceníte u oblečení, ale zejména pak u obuvi. Nebo velmi pokročilou termoreflexní technologii Omni-Heat Infinity. Kromě funkčnosti se kolekce pyšní propracovanými střihy, atraktivními barvami a vzory, které lze skvěle sladit do stylového outfitu.
 
Boty Columbia do terénu a podzimní nepohody

633ff8e7951d3obrazek.pngNovinkou v kolekci je univerzální turistická bota Columbia Peakfreak II. Technický design této obuvi Columbia je navržen tak, aby boty zajistily pohodlí a podporu po celý den. Kombinace padnoucího střihu a odpružení udrží vaše nohy stabilní a v pohodlí na dlouhých túrách i v náročném terénu. Díky patentované technologii OutDry jsou zcela voděodolné a zároveň prodyšné. Textilní svršek zpevňují přivařené 633ff8f34a6cdobrazek.pngsyntetické prvky. Navic Fit System poskytuje přirozenou fixaci střední části chodidla zatímco lehká mezipodešev Techlite+ Single s hustou pěnou zaručuje dlouhodobé a kvalitní tlumení na všech typech povrchu. Gumová podrážka Adapt Trax zajistí výjimečnou trakci v každém terénu za sucha i za mokra. Boty Columbia Peakfreak II jsou k dispozici v dámském a pánském provedení, ve dvou variantách – 633ff902990daobrazek.pngklasické nízké za 3 399 Kč a vyšší ke kotníkům za 3 699 Kč. Na výběr je samozřejmě i několik barevných verzí od každého modelu.
 
Kolekci Columbia je k dostání ve značkových prodejnách Columbia v pražském OC Letňany, v brněnské Olympii a olomoucké Šantovce, řetězci Sportisimo, Intersport, v Urban Store, ale také v řadě e-shopů jako například www.sportisimo.cz/columbia, www.sportovna.cz, www.4camping.cz.
 633ff93c3998dobrazek.png

Reklama