upřednostňuje naše čtenářka s nickem sisinapipi. Záliba v černé ji vydržela od mládí, kdy byla trochu baculatější. Ale i teď, když zhubla, má ráda kombinaci černé s bílou. Ale beravně se „vyřádí“alespoň v doplňcích

Dobrý den, milá redakce, jak to tak vypadá, u nás dneska bude pršet. ale nicméně včera bylo moc krásně.

Ale k tématu, najít si svůj styl není tak jednoduché. Móda teď flirtuje se  ženskými střihy, nádhernými vzory a spoustou zajímavých barev.

Já miluji černobílé kontrasty, na základní škole jsem měla nadváhu a kamarádka mi poradila,obleč se do černého a nebudeš tak vynikat.

Já jsem její radu poslechla a od té doby mám černou moc ráda ,ikdyž kila šly dolů.Ve svém šatníku najdu také pár pruhovaných vzorů, ale že by vynikali různobarevnými barvami, to se říci nedá. Oblíbená se pro mne stala i džínovina, mám jednu všestrannou kamarádku, krátkou bundičku ve stylu kabátku Chanel a ta bude moderní i za 10 let.

Moc se mi líbí pastelové barvy, ale spíše na někom jiném. Nikdy jsem se neuměla moc oblíkat, nevím, zda to byla zásluha toho, že jsem musela nosit obnošené věci po starší sestře. Nebo prostě jsem neměla vkus.

Barevnost spíše najdu ve svém botníku, tam už se to blýská jinač než v šatníku. Jak tak koukám.(korálově červená, sytě modrá, modrá s ozdobnými kovovými cvočky, i jedny lodičky s květinovým mozivem, mátová zelená a jedny v barvě měděnky)

Všechny se hodí k černé  :)
Pěkný den

Sisinapipi

Milá Sisinapipi, píšete, že nemáte vkus, ale podle toho, co jsem se dočetla na to jdete dobře

Text nebyl redakčně upraven

Reklama