NESCAFÉ Dolce Gusto a uznávaný módní fotograf Goran Tačevski uspořádali unikátní výstavu černobílých fotografií v českých a slovenských multikinech, kde jsou vystaveny nejkreativnější fotografie účastníků „Espressivní fotosoutěže“ NESCAFÉ Dolce Gusto.

Vítězné fotografie stejně jako ikonické fotografie Gorana Tačevskeho, které se staly inspirací pro soutěžící, se představily na vernisáži spojené s premiérou filmu Padesát odstínů šedi v pražském kině CineStar. 12. 2. 2015 zároveň odstartovalo na facebookovém profilu NESCAFÉ®  Dolce Gusto® pokračování soutěže s názvem „Espressivní odhalení“.

NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  představilo na začátku ledna 2015 v České republice ojedinělý projekt s názvem „Espressivní fotosoutěž“, nadčasové umění černobílé fotografie ve spojení s espressem. Spojení není náhodné. Kávovary NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  dokážou totiž připravit nejen lahodné latté či cappuccino, ale také intenzivní espresso kavárenské kvality.

y\ascfsdyf

Autoři osmi vítězných fotografií, které vybral Goran Tačevski, blogerky A Cup of Style a další porotci, obdrží věcné ceny od NESCAFÉ®  Dolce Gusto®, ale také se mohou těšit na setkání s Goranem Tačevskim v jeho fotografickém ateliéru. Vítězné snímky autorů Pavly Pokorné Světlíkové, Marka Jarkovského, Zdeňka Kintra, Miroslav Čížka, Jana Veselého, Karla Hyťhy, Kristýny Slavíkové, Petry Navrátilové jsou vystaveny v multikinech CineStar v sedmi městech České republiky.

Na Facebooku NESCAFÉ®  Dolce Gusto® dne 12. 2. 2015 odstartovalo pokračování soutěže s názvem „Espressivní odhalení“. Na pomyslné zahalené „zdi umění“ budou soutěžící postupně odhalovat a hádat, jaké soutěžní snímky se pod skrytými políčky skrývají.

\yscyds y\scysd \scdys sdfsd y\scfysd \scyd

Reklama