Každou sezonu přichází nové barevné trendy. S jarem můžeme vždycky počítat s pastelovými tóny, ale i s kombinací opravdu nestárnoucí. S černobílou. Na tu můžete vsadit kdykoliv.

Také vás už trochu nudí stále stejné střídání barevných trendů? Na podzim to jsou vždycky zemité barvy, v zimě vítězí živé a syté, na jaře pastelky, v létě zářivá a svěží paleta. Ale na co se můžete spolehnout bez ohledu na roční období, je černobílá.

Prolíná se všemi sezonami a nikdy se nezprotiví, neokouká, nezevšední. Stále bude působit moderně a kultivovaně. Černobílá je nadčasová, elegantní a dobře se kombinuje s ostatními barvami sezony. Proto na ni mnoho žen sází a dělá dobře.

Komu se zdá moc tvrdá, může vyzkoušet její jemnější verzi: kombinaci černé se smetanovou.

Podívejte se na malou ukázku toho, co nabízí tato grafická kombinace letos. Šaty, blejzry, sukně v různých vzorech. Jak je libo. Proužek, puntík, květiny, zvířecí srst, nebo ornament?

Na jaře jasně vede proužek, který evokuje námořnickou módu. Působí sportovně a dá se s ním rafinovaně kouzlit, když potřebujete někde ubrat centimetry. Puntík je dalším velmi oblíbeným desénem, kterému dávají přednost něžné typy. Květiny si dopřejí ženy velmi sebevědomé a odvážné, které se nebojí být středem pozornosti.  

Mezi květinovými vzory vede stylizovaná růže.

Podívejte se na naši fotogalerii a vybírejte

Foto: Tamsin