Jistě se všechny shodneme, že černá i bílá jsou nesmrtelnou klasikou, která sluší všem, a to bez výjimky. Velkou milovnicí těchto barev je i modelka Andrea Verešová. Černá a bílá opravdu nemusí být fádní ani nudnou kreací, což potvrzují modely, které si Andrea oblékla.

sd

Overal s průstřihy působí velmi elegantně, tudíž je vhodný i na společenskou akci jako náhrada šatů. Jedinou nevýhodou může být to, že právě díky průstřihům bude slušet spíše těm ženám, které jsou hubené a mají proporce jako modelky.

sd

Bílé tričko v kombinaci se stejně barevnou sukní by mohlo působit až moc jednolitě, tudíž je dobře, že se na sukni objevuje detail v podobě černo-bílé pruhované mašle.

sd

Černá barva působí velmi elegantně, není proto na škodu zvolit zajímavě střižené šaty. To si uvědomuje i Andrea, proto sáhla po šatech, které mají odhalený záda. Právě tento střih je u Andrey velmi oblíbený.

sd

Bílá nevinnost, přesně takto bychom mohli definovat model šatů, který si Andrea vybrala. Nebyla by to ona, aby opět neukázala kousek ze svého božského těla.

sd

Nic nedodá ženě na smyslnosti víc než černá krajka. Ta se také stala velmi oblíbeným prvkem u spousty návrhářů. Model, který oblékla Andrea, je úchvatný a je vidět, že si Andrea je vědoma toho, že má opravdu dokonalou postavu, kterou by byla škoda zakrývat.

Zdroj foto: Profimedia.cz

Čtěte také:

Reklama