Říká se, že lidé, kteří se oblékají jenom do černé, se mohou potýkat s vnitřní nejistotou, mají potřebu se ukrývat v sobě a nikoho k sobě nepouštět. Hrozí jim osamělost.

Já bych to zase tak černě neviděla. Černá také znamená koncentraci, vyrovnanost, odstup a eleganci. To by samo o sobě mohlo být pozitivní hodnocení, ne? Černá navíc zeštíhluje. I když tady bych se na ni zrovna nespoléhala.

Z koule tyčku neudělá ani černá. Teď doufám, že jsem vás, co nosíte kulatící se bříško, neurazila. To jsem rozhodně neměla v úmyslu, naopak, chtěla jsem s vámi vést dialog na téma černá v těhotenském oblečení.

Většina z nás si černým obdobím prošla. (Teď mám na mysli jen černou v oblékání.) Některou to pustilo, jiná zůstala této barvě nebarvě věrná a nechce se jí vzdát ani v době, kdy čeká potomka. A proč také, když se v ní cítí dobře, stala se její barvou, značkou a dá se říct, že i filozofií. Černá sluší i těhotným a vůbec v ní nevypadají smutně. Černé šaty s oblibou nosila nejsledovanější těhotná celebrita poslední doby Angelina Jolie, dokonce do ní oblékala i svoje děti. Černá patřila neodmyslitelně i ke zpěvačce Gwen Stefani. Často ji nosila Halle Berry, černou nepohrdla ani bledulka Nicole KidmanA máte pocit, že vypadaly smutně, uzavřeně, osaměle nebo méně šťastně než třeba v růžové?
No tak vidíte.

Nosila byste černou i v těhotenství? Nebo vám pro tento stav připadá ponurá a nepatřičná? Myslíte, že barvy, které nosíte, se přenášejí do vaší nálady?

Reklama