Černá barva je symbolem elegance a výjimečnosti. Je to barva, která působí vznešeně, sofistikovaně a vždy skvěle odliší. Přesně taková je i limitovaná edice od KitchenAid – černý robot ARTISAN Black Tie. Je jako „malý černý“ nadčasový kousek, který nikdy nevyjde z módy.

ARTISAN Black Tie

Na rozdíl od ostatních barevných provedení robotů společnosti KitchenAid je první monochromatickou verzí tohoto dnes už ikonického výrobku. Všechny části robota, včetně mísy, jsou totiž vyrobeny výhradně v černé barvě, čímž se ARTISAN Black Tie odlišuje od svých barevných předchůdců. Novinka je výsledkem texturovaných povrchových úprav v kombinaci s použitím prémiových materiálů, jakými jsou zinek nebo černý chrom.ARTISAN Black Tie

Tak jako u ostatních barevných provedení, i v tomto případě patří ke standardnímu vybavení hnětací hák, plochý drtič, šlehací metla, nalévací štít a miska o objemu 4,8 litru. Robot taktéž využívá planetární systém mixování a jeho činnost je rotační. Od středu až po okraj mísy se rotačně pohybuje nejen šlehací metla, ale také hnětací hák a plochý drtič, což vede k rychlému, rovnoměrnému a důslednému mixování. Pokročilé kuchařky si mohou dokoupit dodatečné příslušenství, díky kterému mohou s robotem strouhat, krájet, lisovat, mlet a mnoho dalšího.

ARTISAN Black Tie

ARTISAN Black Tie je k dostání v limitované edici u oficiálního distributora na www.kitchenaid.cz.

Reklama