Lily-nova.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Osmatřicetiletou britskou zpěvačku, textařku a kytaristku si mnoho z nás pamatuje jako krásku, pro níž byly typické černé vlasy a ostře střižená ofina. Přesně takovou ji známe také z videoklipů jejích nejznámějších písní – „Not Fair“, „The Fear“ či „LDN“. Její singl „Smile“ se dokonce dostal na první místo britské hitparády v červenci 2006.

Začátky pěvecké kariéry Lily Allen však nebyly jednoduché. Zpěvačka byla odmítnuta několika nahrávacími společnostmi, což mohlo souviset s jejími problémy s alkoholem. Také život k ní nebyl vždy úplně milosrdný a zpěvačka si tak musela projít několika tragickými událostmi. Tou první a nejtragičtější bylo, když se v roce 2010 během jejího prvního těhotenství nakazila virovou infekcí a následně porodila mrtvé miminko. V roce 2011 ji byla diagnostikována posttraumatická stresová porucha.

Ještě tentýž rok si vzala svého tehdejšího partnera Sama Coopera a následně se jí narodily dvě zdravé holčičky. Po porodu druhé u ní však propukla postnatální deprese.

Rok 2018 ukončil její manželství a dvojice oznámila „přátelský rozvod“. Zpěvačka sama uvedla, že po těchto událostech ještě stále není ve stavu, kdy by mohla psát hudbu, ovšem návrat úplně nevyloučila. Při zotavování jí nyní pomáhá spíše herectví.

Od svého sňatku s o deset let starším americkým hercem Davidem Harbourem, který si zahrál v seriálu Stranger Things roli Jima Hoppera, v roce 2020 se objevila na jevišti ve hře 2:22 A Ghost Story a zahrála si také v seriálu Dreamland. Herec, který vlastní děti nemá, uvedl, že právě role Hoppera ho připravila na roli rodiče dětí Lily.

Lily-a-David.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Zdroj info: standard.co.ukelle, wikipedia

Reklama