V sobotu si udělali výlet s vnoučaty na Černou horu, jezdí tam už mnoho let pravidelně, nahoru vyjedou lanovkou a dolů jedou na saních Ze svého výletu nám také poslala fotky

Přeji pěkný  den všem,

po mrazivých dnech se nám trochu oteplilo, sníh rychle taje, všude je mokro a bláto. Mám raději, když venku mrzne, mráz mě štípe do tváře, sníh křupe pod nohama, nad hlavou  svítí sluníčko, tak neváhám a vyrážím  obdivovat přírodu. U nás nejraději chodím do lesa a k řece Úpě, kde je klid a ticho, jenom řeka šumí, v ruce držím foťák a mačkám spoušť. V naší krásné zemi máme nádherná místa, která stojí zato navštívit.

I zima, jako každé roční období má svoje klady a zápory, na paní zimu se nezlobím, neodsuzuji ji a říkám si, že po zimě přijde vytoužené jaro a teplo.

V sobotu jsme si udělali výlet s vnoučaty na Černou horu, jezdíme tam už mnoho let pravidelně, nahoru vyjedeme lanovkou a dolů jedeme na saních Jdeme se podívat k Černé boudě, kde je krásný výhled na Sněžku, pak navštívíme rozhlednu a já divoch po omrzlých schodech vylezu s vnukem na rozhlednu a když nám přeje počasí, kochám se a dívám se z výšky na tu krásu. Manžel s vnučkou nás počkají dole, prý takový blázen už není. Pak už nás čeká vydatná svačina, chvilka odpočinku a hurá po sáňkařské dráze dolů do Jánských Lázní.

zima

zima

zima

zima

zima

Všem doporučuji a už se těšíme na příští rok, že zase pojedeme, hlavně, aby zdraví sloužilo.

Zdraví Jindriska8

Milá Jindrisko8, to jsou přímo pohlednicové záběry. Děkujeme za foto z krásného výletu

 

Reklama