Snídaně je základem dne. To platí nejen pro dospělé, ale zvláště pro naše děti. Tělo potřebuje po dlouhé noci, ráno a celé dopoledne velké množství energie a tu čerpá ze snídaně. Často je problém do dětí za ranního shonu dostat připravenou snídani nebo některé děti dokonce snídat odmítají. Jak vyhrát tento častý boj? Namísto nucení dětí do jídel, o která tolik nestojí, jim připravte to, co mají rádi a co je zároveň bohaté na vlákninu a vitamíny.

Mnohé děti mají rády lehkou snídani - jogurt nebo cereální lupínky zalité mlékem. Chutnají jim a snadno je sní. Rádi bychom proto maminkám doporučili novinku - chutnou novinku od značky Emco.

Tři příchutě v jednom balení

martyCereálie pro děti Márty od Emca přinesou dětem zábavu a vyváženou snídani. Z jednoho balení si k snídani mohou dát najednou kokosové, kakaové a karamelové lvíčky. Ty obsahují hned deset různých vitamínů a celozrnné obiloviny, které prospějí jejich zdraví. Snídaně jim tak dodá sílu krále džungle. Novinka Márty je k dostání v balení 375g a stojí 49,90 Kč.

Další tipy pro zdravou snídani:

Co dalšího můžete se svými dětmi vyzkoušet? Obilné kakaové kuličky Ferdu, obilná zrnka s medem Teddy, čokoládové Biskiti, oříškové Biskiti.

Více na www.emco.cz

Pozor! Už jste se stali členy klubu Emco?

Pokud ne, nyní máte možnost na stránkách http://klub.emco.cz/. Díky nákupu vašich oblíbených produktů získáte body na milé dárky, které potěší vás i vaše děti. Bodový stav zde můžete sledovat on-line, stejně tak i zde najdete seznam dárků, které máte možnost za body získat.