RAVAK rozšiřuje svůj sortiment umyvadel na desku i o keramiku. Nově si tak do koupelny můžete vybírat ze dvou modelů řady Ceramic. Oba spojují jejich jemné tvary, které jsou v efektním kontrastu s poctivou hutností odolného přírodního materiálu.
5a78218b640b1obrazek.png

 Oblé tvary keramického umyvadla Ceramic O příjemně vyvažují strohost pravých úhlů v koupelně, pozvolné linie působí uklidňujícím dojmem. Keramické umyvadlo Ceramic R jde v trendu moderních přímých linek, ale potlačuje jejich ostrost, zklidňuje je a zaobluje.
Obě umyvadla od designéra Kryštofa Nosála mají shodné rozměry 60 x 40 cm, které poskytují pohodlně velkou plochu pro mytí.
Výrobce RAVAK k nim nabízí i desky (dýha ořech, dýha dub nebo provedení v bílém laku) v šířkách 80/100/120 cm nebo je možné umístit je na skříňku se dvěma zásuvkami z konceptu Formy. Díky hloubkové impregnaci jsou jak desky, tak skříňky absolutně odolné proti působení vody, kolem umyvadla tedy poskytují plnohodnotnou odkládací plochu, které nevadí ani působení rozstříknuté vody. K umyvadlům se hodí některé z vyšších stojánkových baterií, jako jsou například modely vodovodních baterií ze sérií Chrome nebo 10°.
Umyvadla Ceramic potěší svou vstřícnou cenou v rámci kategorie autorského originálního designu.
blobid0.png

Umyvadla Ceramic O a R: rozměry 60 x 40 cm, keramika, cena 3 990 Kč, design Kryštof Nosál

Více informací najdete na www.ravak.cz

Reklama