Všechny ženy se chtějí líbit a mít krásné a zdravé vlasy. I při sebelepší péči se ale někdy stane, že se vyskytnou problémy, které nedokážeme vyřešit sami. Pro ty, kdo mají dlouhodobé zdravotní problémy s vlasy či vlasovou pokožkou a nevědí si s nimi rady, bylo v roce 2001 otevřeno Centrum Zdravé vlasy.

První specializovaná poradenská ambulance vznikla při Dermato-venerologické klinice pražské Fakultní nemocnice Královské Vinohrady pod záštitou přednosty prof. MUDr. Petra Arenbergera, DrSc. A za podpory farmaceutické společnosti Janssen - Cilag, výrobcem léčebného šampónu proti lupům Nizoral.

Ordinaci Centra Zdravé vlasy můžete navštívit po předchozím objednání na kontaktní lince 844 111 141, kam se můžete dovolat každý všední den od 8 do 20 hodin. V ostatních hodinách je k dispozici záznamník, na kterém můžete zanechat svůj vzkaz. Centrum "Zdravé vlasy" sídlí na adrese: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Šrobárova 50, 100 34 Praha 10, pavilón D (Dermato-venerologická klinika). Klientům tu radí kožní lékařky MUDr. Michaela Havlíčková a MUDr. Dagmar Heřmánková.

Více se dozvíte na internetových stránkách WWW.DOKTORVLAS.CZ