V centrech čtyř velkých českých a moravských měst se v následujících dnech setmí a poté ihned rozední. Nevěříte? Jasné denní světlo a příval (nejen) světelné energie dodá jejich obyvatelům SEMTEX - nejprodávanější český nealko energetický nápoj v ČR - svojí akcí SEMTEX TI PRODLOUŽÍ DEN. 


14. prosince 2007 BRNO, Česká ulice, 17.00–21.00
15. prosince 2007 OSTRAVA, ulice 28. října, 16.00–20.00
19. prosince 2007 PLZEŇ, ulice Bedřicha Smetany, 17.00–21.00
21. prosince 2007 PRAHA, Náměstí republiky, 17.00–21.00


Unikátní světelné balony, které používali například tvůrci takových filmů jako Titanic, Piráti z Karibiku nebo poslední bondovky, rozzáří hlavní ulice měst. Jeden balon o průměru 4 metry dokáže v okruhu 60 metrů vytvořit intenzitu denního světla. Hostesky, SEMTEX barmanská show a ochutnávka nealko drinků rozhodně nikoho nenechají usnout. Akcí SEMTEX TI PRODLOUŽÍ DEN provede Aleš Juchelka, moderátor hudebního pořadu ČT Medůza.

V Praze akce SEMTEX TI PRODLOUŽÍ DEN vyvrcholí SEMTEX VIP Party s exkluzivní módní přehlídkou návrhářky Liběny Rochové. Své modely na téma Noc a den vytvořila speciálně pro tuto party. Modelkou večera bude exotická Lejla Abbasová, choreografii přehlídky vytvořil tanečník Yemi.

„V zimě na nás všechny působí nedostatek denního světla, jsme unavení, ospalí, energie nám klesá.  Rozhodli jsme se proto, že akcí Semtex Ti prodlouží den lidem uděláme radost a přineseme to, po čem teď všichni toužíme - delší den a více energie„“ říká Kamila Viková, marketingová ředitelka české společnosti Pinelli s.r.o., která energetický nápoj Semtex vyrábí. 

Světelné balony jsou unikátní, běžně je člověk nemá šanci spatřit.  Využívají je totiž především filmaři, fotografové a tvůrci reklam při natáčení záběrů, které potřebují denní světlo nebo silné nasvícení. Používají se ale také při bezpečnostních akcích nebo pro nasvícení významných setkání, jako jsou mezinárodní summity. Zdrojem světla v čtyřmetrových SEMTEX balonech budou 10-15kW žárovky. Balony jsou plněny heliem, které je nadnáší a jako extrémně nehořlavý plyn je i bezpečné.

„Akce Semtex Ti prodlouží den je součástí multikulturního pojmu Semtex culture, který (nejen) Brňané znají především jako hudební festival. Letos se v Mariánském údolí uskutečnil jeho čtvrtý ročník. Festival nabízí průřez všemi aktivitami, které tvoří pojem semtex culture, tedy nejen hudebními žánry, ale také divadlem, filmem a sportem. Semtex culture vnímáme jako prostor pro každou kulturu a její příznivce, je to určitý životní styl. Proto Semtex dlouhodobě podporuje hudební festivaly Summer of Love, Hradhouse, Pohoda a Hip Hop Camp. Sponzorujeme také Semtex Squad, což je taneční skupina stylů breakdance, hip-hip a electricboogie. V současnosti spolupracujeme s Lukášem Vokatým, který je juniorský mistr ČR a současný reprezentant v akrobatickém lyžování,“ dodává Kamila Viková.

Nealkoholický energetický nápoj Semtex na českém trhu způsobil obrovský rozruch ihned po svém uvedení v roce 1995, kdy také získal ocenění „Nealko roku“. Firma Pinelli s.r.o., která ho vyrábí, vznikla v roce 1993 a na českém trhu je synonymem pro kvalitu a nové trendy. V současné době vyrábí nápoje Semtex Forte (pro extrémní povzbuzení), Semtex Light (bez cukru), Erektus (pro silnou stimulaci), Isosprint (pro aktivní život), Truck Power (pro motoristy), Green Tea (lahodný povzbuzující nápoj), ICE COFEE (kvalitní ledová káva). Nejnovějším nápojem je regenerační drink Detox.

SEMTEX TI PRODLOUŽÍ DEN
Den nikdy nebyl tak dlouhý

Reklama