Centrum Chodov zařadilo do svého portfolia prémiových módních butiků renomovanou italskou značku Coccinelle, která zde představuje vůbec první pobočku v českém nákupním centru a svou teprve druhou tuzemskou prodejnu. Sortiment vyráběný z vysoce kvalitních a exkluzivních materiálů zahrnuje dámské kabelky, peněženky, pásky a další módní doplňky, včetně šperků, šátků a klobouků. V Centru Chodov mohou navíc zákazníci vybírat z poslední kolekce podzim/zima 2015–2016, jež se nese v tónech trendy barev nové sezóny, jako jsou čokoládová, jantarová, břečťanová či fuchsiová.

Coccinelle

Coccinelle je synonymem luxusu, elegance a originálního designu, proto byla její teprve druhá prodejna v České republice otevřena právě v Centru Chodov zastávajícím pozici trendsettera na poli módy. Mezinárodně uznávaná italská módní ikona se navíc v tuzemském nákupním centru představila zcela poprvé. Centrum Chodov stálým rozšiřováním portfolia o exkluzivní značky vychází vstříc přáním svých zákazníků, kteří mohou v nové prodejně Coccinelle nakupovat již sortiment z aktuální kolekce podzim/zima 2015–2016. Dominují jí trendy barvy nadcházející sezóny: čokoládová, jantarová, břečťanově zelená a fuchsiová v kombinaci s vínově červenou. Klíčovým produktem je pak kabelka Arlettis vyrobená z telecí kůže nebo semiše a prezentovaná v rozdílných modelech i velikostech.

Coccinelle

Coccinelle„S nadšením v Centru Chodov vítáme exkluzivní módní značku Coccinelle, která se těší oblibě po celém světě. Věřím, že především náročnější zákaznice ocení kvalitu, precizní zpracování a čistý design produktů jejího butiku,“ uvedla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov. „Každý model je navíc v prodejně zastoupen v maximálním počtu dvou až tří kusů, takže jejich majitelky mají jistotu, že vlastní jeden z originálů a mohou tak podtrhnout jedinečnost svého stylu.“

Mezi charakteristické znaky Coccinelle patří preciznost, smysl pro detail, kvalita, ženskost, svůdnost a hravost. Technologie výroby každého produktu spojuje tradiční řemeslné zpracování s využitím exkluzivních materiálů a dává vzniknout inovativním modelům s rozpoznatelným rukopisem. Speciální úpravy a vysoce kvalitní kontrolní a řídící normy zaručují dokonale řemeslně zpracované výrobky. Velká pozornost je věnována designu, trendům, kvalitě kůží a použitých materiálů. Produkty italské značky jsou určené ženám, které sledují módní trendy a dokáží perfektně skloubit estetický aspekt s praktickým. Nový butik Coccinelle se nachází v 1. patře Centra Chodov vedle prodejny Nike.

O značce Coccinelle

Coccinelle

Italská značka Coccinelle, která se specializuje na výrobu kožených kabelek a doplňků v sektoru luxusního zboží, byla založena rodinnou Mazzieri v Parmě v roce 1978, kde se v současné době nachází její sídlo. Jedinečný styl, kvalita, inovativní materiály a citlivost k potřebám trhu proslavily tuto značku od samého počátku, a to jak v Itálii, tak i na mezinárodních trzích. Kolekcím Coccinelle dominuje elegance a střídmost. Její kabelky a doplňky jsou určené všem ženám, které sledují módní trendy a dokáží perfektně skloubit estetický aspekt a praktické potřeby. V České republice je Coccinelle zastoupena dvěma pražskými butiky.

Reklama