Centrum Černý Most zahájilo nový školní rok. Po prázdninové přestávce na děti opět čekají pravidelná cvičení jógy, tvůrčí workshopy, divadlo nebo lekce angličtiny s rodilým mluvčím. Během celého týdne jsou pro ratolesti členů věrnostního programu připraveny zajímavé dárky. Rodiče zase potěší slevy na dětský sortiment.

Zpátky do školy s Centrem Černý Most

3. září – Pondělní jógy pro děti se vracejí
5b7d4e99a966eobrazek.jpg

  • Centrum Černý Most ve spolupráci s nadací Yoga Help zahajuje podzimní lekce jógy pro děti předškolního věku a děti prvního stupně základní školy. Ukázkové hodiny s herečkou a profesionální lektorkou Petrou Špindlerovou proběhnou v pondělí 3. září od 15 do 18 hodin na Central Plaza. Pro děti je navíc připravena 3D tiskárna a tvůrčí dílna, kde si vyzkouší malování na trička. Mimo jiné si mohou společně s rodiči pod dohledem odborníků z Curaprox nacvičit správné techniky čistění zubů a jako dárek pak obdrží zubní kartáček. Návštěvníci se také setkají s mistrem Evropy v jojo soutěžích Robertem Kučerou, který je celým odpolednem provede.
  • Lekce jógy pro děti členů věrnostního programu se konají každé pondělí od 14:30 do 15:15 (děti prvního stupně základní školy) a od 15:30 do 16:15 hodin (děti předškolního věku) v zálivu u multikina CineStar. Podmínkou účasti je jednoduchá registrace na webu Centra Černý Most. Více informací naleznete na Facebooku Centra Černý Most.

5. září – Zazpívejte a zatančete si se skupinou Čiperkové
5b7d4e8f93619obrazek.jpg

  • Dorazte na slavnostní předání certifikátu České kvality pro Maxíkov a užijte si odpoledne plné zábavy s dětskou skupinou Čiperkové. Až se děti dosyta vytančí, mohou si vyzkoušet modelování zvířátek z balonků. Pro děti členů věrnostního programu Centra Černý Most jsou připravené magnety na speciální 3D tiskárně. Čiperkové vystoupí od 16 hodin na Central Plaza.

6. září – Čtvrteční angličtina s rodilým mluvčím

  • Ve čtvrtek 6. září od 15 hodin budou na Central Plaza prezentovány ukázkové hodiny angličtiny pro děti. Hodiny angličtiny probíhají v Centru Černý Most pravidelně ve spolupráci s jazykovým centrem Berlitz. Odpolednem plným cizojazyčných her a písní provede i tentokrát Robert Kučera.
  • Lekce angličtiny se budou, stejně jako před prázdninami, konat každý čtvrtek v odpoledních hodinách v dětském světě Maxíkov. Členové věrnostního programu musí přihlašovat své děti vždy dopředu na webu Centra Černý Most. Více informací naleznete na Facebooku Centra Černý Most.

8. a 9. září – Víkend v Maxíkově s Andy Coconut
5b7d4e85c440bobrazek.jpg

  • Od 10 do 18 hodin čeká na malé dobrodruhy v prostorách dětského světa Maxíkov bohatý program. Na 3D tiskárně si vytisknou magnety s maskotem Maxíkem anebo si v kreativní dílně zkusí vyrobit originální školní pomůcky. V herní zóně mohou využít X-boxu Kinect a trochu se po prvním školním týdnu odreagovat. Od 14 hodin se bude na děti těšit youtuberka a tanečnice Andy Coconut, se kterou si užijí spoustu legrace, tance a soutěží.
  • Pokud by někdo náhodou do Maxíkova netrefil, dovede ho tam maskot Maxík a jeho družina, kteří se budou po celý víkend pohybovat po centru a fotit se s návštěvníky.
    5b7d4f72a4c26obrazek.jpg

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.