Tento pátek a sobotu se chystá skvělá akce, kterou ocení především muži. Pokud na rozdíl od vás vidí váš partner ztracený čas  v nákupním centru, pak máte pro něj lákavou nabídku -  Centrum Černý Most připravilo opravdovou lahůdku pro milovníky silných automobilů světových značek zvučných jmen.

V exkluzivní předpremiéře se totiž u centra 23. a 24. května představí hned několik exemplářů z motoristické show nazvané LEGENDY, jež se v České republice uskuteční v červnu. K vidění u Centra Černý Most budou ikonické vozy ze stájí BMW, Aston Martin, Ferrari a Subaru. V sobotu 24. května návštěvníci mohou navíc získat také podpis legendy českého motorsportu Břetislava Engeho nebo jeho dcery Lucie Engové v rámci autogramiády moderované Daliborem Gondíkem,  nadšeným obdivovatelem rychlých vozů. Probíhat budou i soutěže o vstupenky na červnovou slavnost LEGENDY a hlavní cenu v podobě projížďky ve voze Aston Martin.

legendy

Prostory před vstupem do Centra Černý Most se v pátek 23. a v sobotu 24. května promění v dějiště unikátní show, která nadchne všechny fanoušky rychlých vozů. Představí se zde totiž několik exemplářů automobilové výstavy LEGENDY. Návštěvníci tak mohou obdivovat modely BMW M3 Coupé 09´, Aston Martin DB9 09´, Ferrari 355 Targa GTS 96´, Subaru Impreza WRX STI 02´ a Subaru Impreza WRX STI 14´. Program, který 23. května potrvá od 12 do 19 hodin a 24. května od 10 do 18 hodin, v sobotu vyvrcholí exkluzivní autogramiádou nestora tuzemského motorsportu Břetislava Engeho, několikanásobného mistra ČSR na okruzích, trojnásobného vítěze ankety „Zlatý volant“ či mistra Evropy cestovních automobilů z roku 1981, a jeho dcery Lucie Engové, s níž se letos chystají absolvovat Rally Bohemia na palubě historické Škody 130 LR. Autogramiádou návštěvníky provede oblíbený moderátor, herec a bavič Dalibor Gondík, velký fanoušek motorsportu. K dispozici bude i závodní simulátor, na němž může každý zájemce otestovat své řidičské schopnosti a soutěžit o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY, která se uskuteční o víkendu 14.–15. června v Praze, a vzrušující projížďku vozem Aston Martin DB9 09´ po okolí Centra Černý Most.

Legendy

„Naším cílem je vedle komfortních nákupů, špičkových služeb a stylového prostředí celoročně nabízet zákazníkům také atraktivní a rozmanité doprovodné programy pro celou rodinu. Ze spolupráce s LEGENDAMI mám proto obrovskou radost a jsem přesvědčená, že tato exkluzivní předpremiéra nadchne nejen fanoušky motorismu. Pro všechny zákazníky, již k nám jezdí vozem, máme ještě jeden dárek – parkování zdarma, které je jim k dispozici už od začátku května,“ uvedla Karolina Štochlová, manažerka Centra Černý Most.

legendy

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

 

Reklama