Centrum Černý Most naladí tento měsíc své zákazníky na vlnu módní inspirace. Připravilo pro ně totiž akci s názvem We Love Style, která se každý říjnový týden ponese v rytmu jednoho ze čtyř hudebních proudů, a to diska, hipster nebo stylu skupin The Beatles a ABBA.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na módní tipy v duchu jednotlivých hudebních stylů neboli „módu vyladěnou hudbou“, ale také na ukázky tematického líčení, zábavné kvízy či šanci získat slevové poukázky. Pro věrné zákazníky centra bude navíc připraveno drobné občerstvení zdarma.Zlatým hřebem každého týdne se stanou živá koncertní vystoupení interpretů zastupujících jednotlivá témata. Představí se hvězdy jako Helena Vondráčková (3. října) a skupina Lake Malawi (18. října) či revivaly Pangea – The Beatles Revival Band (11. října) a ABBA World Revival (25. října). Již dnes navíc v Centru Černý Most vypukne narozeninová oslava rádia Kiss 98 následovaná sobotní afterpárty, v rámci níž návštěvníky čekají soutěže, písničky na přání a pro nejmenší bude nachystáno malování na obličej. V sobotu 25. října hudební program ozdobí svou účastí oblíbený moderátorský pár Zorka a Míra Hejdovi, kteří se exkluzivně stali tvářemi akce.

Love

Zákazníci Centra Černý Most se v měsíci říjnu mohou nechat inspirovat kreativními módními tipy z kolekcí značek centra či triky, jak se nalíčit v některém z hudebních stylů – disko, hipster, The Beatles a ABBA. Originální koncept módního měsíce vyšperkují čtyři živé koncerty, jež uzavřou každý z tematicky laděných týdnů. Již dnes se všichni návštěvníci mohou těšit na narozeninovou párty rádia Kiss 98 v rytmu diska, která vyvrcholí vystoupením Heleny Vondráčkové (od 17 hodin). V sobotu 4. října bude diskotéková zábava v Centru Černý Most pokračovat afterpárty se spoustou soutěží, malováním na obličej nebo písničkami na přání. Následující říjnovou sobotu (11. října) čeká nejen všechny milovníky The Beatles jejich uznávaný revival Pangea – The Beatles Revival Band, který vystoupí od 16.30 hodin celkem třikrát. Následující sobota bude patřit v současnosti populárnímu stylu hipster a oblíbené chlapecké skupině Lake Malawi. Frontman Albert Černý se svou novou formací vysvětlí, kdo jsou hipstři, a své fanoušky potěší hned dvěma hudebními bloky (od 16.30 hodin). Říjnový hudebně-módní program v Centru Černý Most zakončí koncert ABBA World Revival (25. října) doplněný sympatickým moderátorským duem manželů Hejdových, kteří se exkluzivně stali tvářemi závěrečného týdne akce We Love Style. Návštěvníci koncertů budou mít příležitost získat slevové poukázky, pro věrné zákazníky centra bude připraveno i drobné občerstvení.

Podzim již tradičně patří módě a tipům z podzimních kolekcí. Centrum Černý Most letos vsadilo na módu vyladěnou hudbou, protože módní a hudební svět jsou velmi úzce propojeny a vzájemně se ovlivňují,“ uvedl Jozef Halász, manažer Centra Černý Most. „Věřím, že u nás zákazníci načerpají novou inspiraci pro svůj šatník a užijí si i koncerty nebo doprovodný program.“

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz, na www.facebook.com/centrumcernymost.

Reklama